۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 62979
  • ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
  • 15 بازدید
  • ارسال توسط :
تقدیر از رابطان سلامت در فیروزکوه
تقدیر از رابطان سلامت در فیروزکوه

تقدیر از رابطان سلامت در فیروزکوه

فیروزکوه – آبرومند: از ۴۵ رابط فعال بهداشت و سلامت فیروزکوه در گرامیداشت هفته داوطلب تقدیر شد. به گزارش خبرنگار آبرومند – مدیر شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه گفت: رابطان بهداشت این شهرستان با حضور و خدمات داوطلبانه در مراکز واکسیناسیون شهری و روستایی نقش بسزایی در پوشش دهی بالای واکسن جامعه هدف بر عهده […]

فیروزکوه – آبرومند: از ۴۵ رابط فعال بهداشت و سلامت فیروزکوه در گرامیداشت هفته داوطلب تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – مدیر شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه گفت: رابطان بهداشت این شهرستان با حضور و خدمات داوطلبانه در مراکز واکسیناسیون شهری و روستایی نقش بسزایی در پوشش دهی بالای واکسن جامعه هدف بر عهده داشتند.

عبدالمجید حسینی افزود: در حال حاضر هم در بحث شناسایی و پیشگیری از بیماری خاموش دیابت رابطان بهداشت یاریگر ما هستند و در فراخوانی که برای افراد بالای ۴۰ سال داده ایم رابطان مشارکتی خوب و موثری را داشته اند.

مسئول آموزش و مشارکت‌های مردمی شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه هم گفت: ۲۹۵ رابط بهداشت در سطح شهر و روستا‌های شهرستان فعالیت دارند که امروز از ۴۵ نفر از آن‌ها بصورت نمادین تقدیر کردیم.

پری سنجرانی افزود: رابطان سلامت بعنوان بازوان توانمند بهداشت و درمان محسوب می‌شوند که طی دو سال گذشته خدمات ارزنده‌ای را در بحث مبارزه با بیماری کرونا ارائه کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*