۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 8521
  • ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۱
  • 154 بازدید
  • ارسال توسط :

تقدیر فرماندار پاکدشت از رییس محیط زیست شهرستان

پاکدشت – ابتکار ورامین: مهندس قاسمی فرزاد در نشستی ضمن تقدیر از عملکرد محیط زیست پاکدشت براهمیت مسایل زیست محیطی تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پاکدشت – همزمان با گرامیداشت هفته محیط زیست فرماندار پاکدشت در جلسه ای که با حضور رئیس و کارکنان اداره محیط زیست شهرستان […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: مهندس قاسمی فرزاد در نشستی ضمن تقدیر از عملکرد محیط زیست پاکدشت براهمیت مسایل زیست محیطی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پاکدشت – همزمان با گرامیداشت هفته محیط زیست فرماندار پاکدشت در جلسه ای که با حضور رئیس و کارکنان اداره محیط زیست شهرستان برگزار شد با اهدای لوح تقدیر از زحمات آنان در برقراری امنیت زیست محیطی و توجه به رفع آلاینده ها در شهرستان تقدیر کرد.

وی در این جلسه با بیان اینکه محیط زیست یک امانت الهی است و باید از آن محافظت کرد و به نسل بعد بسپاریم گفت:‌ بعد از انقلاب صنعتی بشر منابع محیط زیست را با روش صنعتی آلوده کرد و امروز بر بشر لازم است که در حفظ محیط زیست و شاخص های موثر در زیست بوم تلاش کند.

مهندس قاسمی فرزاد گفت:‌ توجه به حفظ محیط زیست از اولویت های دولت تدبیر و امید است

فرماندار با تبریک هفته محیط زیست و تقدیر از زحمات و تلاشهای شبانه روزی پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بر ضرورت بسط و گسترش فرهنگ حفاظت و نگهداری از محیط زیست در سطح جامعه، بهره گیری از تعالیم دینی ، استفاده از ظرفیت و پتانسیل های سازمان های مردم نهاد زیست محیطی و جلب مشارکت همگانی شهروندان در جهت حفظ محیط زیست، اهمیت توسعه پایدار ، لزوم آمایش سرزمین ، اولویت و اهمیت رعایت مسایل زیست محیطی در استقرار و بهره برداری واحدهای صنعتی و اقتصادی و برخورد قانونی و قاطع با تخلفات زیست محیطی تاکید کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان حفظ منابع طبیعی را از مهمترین راهکارهای داشتن هوای پاک دانست و افزود : با داشتن هوا و محیط زیست پاک ، شاخصهای سلامت جسمانی و بهداشت روان در جامعه ارتقا می یابد.

ایشان با بیان اینکه مشارکت مردم در حفظ محیط زیست زمینه ساز دستیابی به توسعه پایدار است گفت : آموزش، آگاه سازی و تعامل با شهروندان در جذب مشارکت مردمی و حفاظت از محیط زیست نقش انکار ناپذیری دارد .

در ادامه این دیدار ” محمودرضا سعید پور ” رئیس اداره حفاظت محیط زیست پاکدشت نیز با ارائه گزارشی از اقدامات این اداره در خصوص اشاعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست گفت : به منظور ایجاد حساسیت در بین مردم برای پاکیزه نگه داشتن هوا و محیط اطراف و همچنین تبیین هرچه بیشتر ارزش و اهمیت هوای پاک ، از ۱۶ الی ۲۲ خرداد بنام هفته محیط زیست نامگذاری شده است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان افزود : یکی از مسایل مهم منطقه و شهرستان حفظ محیط زیست و بهره مندی و استفاده مطلوب از این پتانسیل خدادادی است و ما بعنوان مسئول باید نقش مهمی در نگهداری این میراث گذشتگان و موهبت الهی داشته باشیم و آنرا به دست آیندگان برسانیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*