۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 7044
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۱
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :

تقدیر نایب رئیس شورای اسلامی استان تهران از طرح جهادی افتتاح بزرگترین پارک جنگلی تهران

تهران – ابتکار ورامین: سعید نامداری از سربازان علوی و ولایتمدار شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران برای طرح جهادی افتتاح بزرگترین پارک جنگلی به نام قوچک«یاس» تقدیر و تشکر کرد. به گزارش خبرنگار ما – نایب رئیس و عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی استان تهران صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه […]

تهران – ابتکار ورامین: سعید نامداری از سربازان علوی و ولایتمدار شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران برای طرح جهادی افتتاح بزرگترین پارک جنگلی به نام قوچک«یاس» تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار ما – نایب رئیس و عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی استان تهران صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شعار امسال و نامگذاری آن از سوی مقام معظم رهبری همچون خاری در چشم دشمنان است، بیان کرد: همدلی و همزبانی به معنای اتحاد و همبستگی و تحکیم روابط انسانی است.

سعید نامداری افزود: سالهاست که دشمنان این مرز بوم با سرمایه گذاری های سنگین در قالب تهاجم فرهنگی سعی کردند تا این رهنمود رهبر فرزانه را در جامعه اسلامی کمرنگ کنند و از اختلافات جزئی برای ایجاد تفرقه و دو دستگی استفاده کنند؛ اما همدلی و همزبانی مردم ایران و پیوند دولت و ملت، راه را بر نفوذ تمامی عوامل استکبار می بندد و موجب جلوگیری از چند صدایی در جامعه می شود.

وی یادآور شد: همه دوستداران نظام اسلامی و انقلاب که دل در گرو استقلال و عزت ایران اسلامی دارند، باید این رهنمود ولی امر مسلمین جهان را سرلوحه کار خویش قرار داده و با همدلی و همراهی با سیاست های نظام و دولت، دشمن را از دستیابی به نقشه شوم خود که تجزیه ایران است ناکام بگذارند.

نایب رئیس شورای اسلامی استان تهران که چندی پیش، پیشنهاد ایجاد دبیرخانه ویژه ای در شورای اسلامی استان تهران مبنی بر دغدغه های زیست محیطی و ضد زمین خواری مقام معظم رهبری را مطرح کرده بود، افزود: شورای اسلامی استان تهران به نمایندگی از بیش از دو هزار شورایی سطح استان و به عنوان شورای فرادست، از اقدامات و زحمات سربازان علوی و خادمین نهاد شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش و به خصوص دکتر قالیباف شهردار تهران و عوامل آن مجموعه تشکر می کند.

وی با اشاره به آماده سازی پارک جنگلی قوچک «یاس» از سوی شهرداری تهران و گشایش این بوستان ۱۴۰۰ هکتاری همزمان با روز طبیعت ۹۴ تصریح کرد: بار دیگر و این بار در سال همدلی و همزبانی دولت و ملت، شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران پایه گذار خدمت صادقانه شده و گوش به فرمان رهبر عظیم الشأن برای ایرانی آبادتر کوشیدند.

نامداری در تشریح این حرکت جهادی اظهار داشت: در اجرای منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری و فرمان ایشان در روز ۱۷ اسفند سال جاری در جلسه‌ای که با مسئولان کشوری در زمینه محیط زیست و فضای سبز داشتند، شهرداری و شورای شهر تهران اقدامات گسترده‌ای را برای تحقق فرمایشات رهبری در دستور کار خود قرار دادند و به فاصله کمتر از ۲۵ روز، از روز ۲۰ اسفند ماه اقدامات لازم جهت فراهم کردن جنگل قوچک برای روز طبیعت در دستور کار قرار گرفت و ساماندهی این جنگل به صورت جهادی انجام ‌شد.

وی با تأکید بر این نکته که بالغ بر دو هزار نفر در این مدت کوتاه، برای آماده سازی این مجموعه به صورت شبانه روز فعالیت کرده‌اند، اضافه کرد: همدلی و همزبانی دولت و ملت با عزم ملی ملت و مدیریت جهادی مدیران محقق می ‌شود.

عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی استان تهران تصریح کرد: همزبانی و همدلی دولت و ملت یک مسئله مهم و جداناپذیر از هم هستند که باید در تمامی ابعاد به مرحله عمل بیانجامد و اگر به شعار سال ۹۴ به ‌درستی و دقیق عمل شود، به‌ طور حتم بسیاری از مشکلات و موانع از پیش روی ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته خواهد شد.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*