۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 4967
  • ۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۵
  • 303 بازدید
  • ارسال توسط :

تقویت ساختار اداری اولویت شهرستان های جدید التاسیس

پیشوا – ابتکارآنلاین: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران در جلسه شورای اداری پیشوا گفت:پیشوا در حوزه کشاورزی در سطح استان شناخته شده است. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، مظفری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران در جلسه شورای اداری پیشوا ضمن گرامیداشت یاد […]

پیشوا – ابتکارآنلاین: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران در جلسه شورای اداری پیشوا گفت:پیشوا در حوزه کشاورزی در سطح استان شناخته شده است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، مظفری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران در جلسه شورای اداری پیشوا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵خرداد، گفت: فرصت هایی که در اختیار ما قرار می گیرد نعمت و موهبتی است که توسط نظام مقدس جمهوری اسلامی به ما اعطا شده انشا الله سربلند ازعهده این فرصتها برآییم.

مظفری با اشاره به جدیدالتاسیس بودن شهرستان پیشوا افزود : این موضوع حمایت مضاعفی را می طلبد که وظیفه ساختاری و سازمانی استانداری است که در این سیر کمک کند و در تقویت ساختار اداری ،اولویت با دستگاه های اجرائی شهرستان نو ظهور است که باید تلاش کرد ساختار ادارات نو پا شکل بگیرد.

معاون استاندار در ظرفیت های شهرستان اظهار داشت : در حوزه کشاورزی پیشوا در سطح استان شناخته شده است و با توجه به محودیت های جدی در بحران آب باید سرمایه گذاری داخلی و خارجی وارد شوند وهمچنین استفاده از آبیاری قطره ای امری ضروری است .

معاون منابع انسانی استانداری تهران از تشکیل و احداث خط ریلی اطراف تهران خبر داد: که شهرستانهای اطراف به آن متصل خواهند شد و شبکه ریلی که احداث می شود را یکی از راهکارهای حل مفصل و مشکل ترافیک و حمل ونقل در استان تهران برشمرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*