۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين » ورزشی
  • شناسه : 8409
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۹
  • 139 بازدید
  • ارسال توسط :

تلاش های ادامه دار برای ماندن قهرمان والیبال آسیا در ورامین

ورامین – ابتکار ورامین: در حالی که درباره آینده تیم متین اخبار متفاوتی به گوش می رسد اما هواداران ورامینی تلاش می کنند تا این امتیاز از ورامین خارج نشود به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- شهرستان ورامین همواره سرشار از استعدادهای ناب ورزشی بوده است به طوری که توانسته طی سال […]

ورامین – ابتکار ورامین: در حالی که درباره آینده تیم متین اخبار متفاوتی به گوش می رسد اما هواداران ورامینی تلاش می کنند تا این امتیاز از ورامین خارج نشود

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- شهرستان ورامین همواره سرشار از استعدادهای ناب ورزشی بوده است به طوری که توانسته طی سال های اخیر قهرمانان بزرگی را در رشته های مختلف ورزشی به کشور معرفی کند.

موفقیت شهرستان ورامین در رشته های تیمی طی سال های اخیر جایگاه ورزشی این شهرستان را در میان شهرستان های مختلف کشور ارتقا داده است به طوری که پیروزی های متین ورامین در لیگ برتر والیبال و شهرداری در لیگ برتر تکواندو سبب شده تا همگان به ورزش ورامین به دید احترام بنگرند.

تیمی که شور و نشاط را در میان جوانان ورامینی ایجاد کرد

در این میان یکی از تیم هایی که سبب گسترش شور و نشاط ورزشی در میان جوانان و نوجوانان ورامینی شده است تیم متین است که طی سال های اخیر با حضور در سطح اول والیبال کشور و کسب مقام های قهرمانی لیگ برتر و جام باشگاه های آسیا گرایش علاقه مندان به ورزش در دیار ۱۵ خرداد را دوچندان ساخته است.

هر ساله و در پایان لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور شایعاتی مبنی بر رفتن متین ورامین از این شهر شنیده می شود و هر بار با تلاش های مسئولان شهرستان این تیم پرطرفدار در دیار ۱۵ خرداد باقی مانده و در مسابقات والیبال افتخار آفرینی می کند.

شایعاتی که حول قهرمان والیبال آسیا شنیده می شودی

امسال نیز شایعات مختلفی حوالی تیم متین ورامین شنیده می شود به طوری که برخی اعلام می کنند این تیم از ورامین رفته و در شهرستان هایی نظیر دامغان به فعالیت خود ادامه می دهد و از طرف دیگر عده ای نیز می گویند که امتیاز این تیم ویژه ورامین است و با نام شهرداری در مسابقات فصل بعد شرکت خواهد کرد.

در حالی که درباره آینده تیم متین ورامین قهرمان سابق لیگ برتر و قهرمان جام باشگاه های آسیا اخبار ضد و نقیضی به گوش می رسد اما مسئولان و هواداران ورامینی تلاش می کنند تا این امتیاز از ورامین خا رج نشود.

خبرگزاری مهر نیز در چندین گزارش به آخرین وضعیت تیم متین ورامین و ضرورت حفظ این تیم در دیار ۱۵ خرداد برای گسترش فعالیت های ورزشی اشاره کرد.

هوادارانی که نگران حضور متین ورامین در لیگ برتر هستند

در اول اردیبهشت ماه ۹۴ خبرگزاری مهر در گزارشی با عنوان حضور قهرمان والیبال آسیا در لیگ برتر در هاله ای از ابهام به بررسی آخرین وضعیت قهرمان والیبال آسیا پرداخت و تأکید کرد درحالی که تنها چندروز تا پایان ثبت نام تیم های شرکت کننده در فصل جدید لیگ برتر والیبال باقی مانده است اما هنوز حضور تیم متین ورامین در مسابقات امسال در هاله ای از ابهام قرار دارد و هواداران بی صبرانه منتظر حضور دوباره نماینده ای از ورامین در سطح اول مسابقات لیگ برتر هستند.

علی حیدریان اردیبهشت ماه امسال و در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به شایعات درباره حمایت شهرداری ورامین از تیم متین اظهار داشت: شهرداری ورامین همواره تلاش کرده است تا از ورزش شهرستان حمایت کند و این امر را در برهه های مختلف زمانی به خوبی نشان داده است.

انتظار هواداران متین از مسئولان ورامینی

شهردار ورامین افزود: تیم تکواندو شهرداری ورامین در مسابقات لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور در دو فصل پیاپی توانست به مقام قهرمانی برسد به همین خاطر شهرداری از هیچ کوششی برای حمایت از ورزش ورامین دریغ نخواهد کرد.

ظهر پنجشنبه اعضای کانون هواداران باشگاه متین ورامین در دیدار با سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اهمیت حفظ تیم متین در دیار ۱۵ خرداد اظهار داشتند که این تیم باعث ایجاد شور و نشاط در میان جوانان شده است و باید مسئولان تلاش خود را جهت ماندن این تیم در ورامین بکنند تا این نشاط از جوانان شهرستان ورامین گرفته نشود.

سید حسین نقوی حسینی نیز با اشاره به برکات و دستاوردهای حضور تیم متین در سطح اول والیبال کشور اظهار داشت: حضور تیم متین در سطح اول والیبال کشور برکات و دستاوردهای فراوانی برای ورزش شهرستان به ارمغان آورد.

وی ادامه داد: من عاشق تیم متین هستم و تمام تلاش خود را خواهم کرد تا این تیم سال دیگر هم با نام ورامین در لیگ برتر والیبال کشور حاضر شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*