۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 2999
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۴
  • 371 بازدید
  • ارسال توسط :

تهیه بانک اطلاعاتی دقیق از بانوان سرپرست خانوار ارائه خدمات شایسته به این قشر را در پی خواهد داشت

ری – ابتکارآنلاین : هدایت الله جمالی پور اظهار داشت: تهیه بانک اطلاعاتی دقیق از بانوان سرپرست خانوار ارائه خدمات شایسته تر به این قشر و جلوگیری از موازی کاریها را در پی خواهد داشت. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در دیدار با زهرا ساعی مشاور استاندار […]

ری – ابتکارآنلاین : هدایت الله جمالی پور اظهار داشت: تهیه بانک اطلاعاتی دقیق از بانوان سرپرست خانوار ارائه خدمات شایسته تر به این قشر و جلوگیری از موازی کاریها را در پی خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در دیدار با زهرا ساعی مشاور استاندار و مدیرکل امور بانوان استانداری تهران بر لزوم توجه بر قشر زنان سرپرست خانواده اشاره نموده و گفت: تهیه بانک اطلاعاتی دقیق و جامع می تواند بسیار سودمند باشد و این امر مستلزم بهره گیری از ظرفیت های دستگاه های اجرائی مرتبط می باشد.

جمالی پور افزود: اجرای طرح جامع در حمایت از زنان سرپرست خانوار ضمن جلوگیری از موازی کاریها بانک اطلاعاتی مناسبی برای ارائه خدمات بهتر دستگاه های اجرای به این قشر از زنان زحمتکش خواهد بود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری خاطر نشان کرد: این طرح را می توان در بخش مرکزی ری به اجراء گذاشت و نتایج حاصله از آن را در سطح شهرستان رصد نمود.

در این دیدار زهرا ساعی مشاور استاندار و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری تهران نیز طی سخنانی گفت: پراکندگی و موازی کاری در ارائه خدمات به زنان سرپرست خانوار از جمله دغدغه های دستگاههای متولی امر بوده و لذا کارگروه زنان و خانواده استان با توجه به اولویت بندی مشکلات زنان در سطح استان ضمن تشکیل ۴ کمیته تخصصی رسیدگی به وضعیت زنان سرپرست خانوار بویژه در بحث اشتغال را به عنوان اولویت اصلی برگزیده است که در این راستا برای نخستین بار کمیته رسیدگی به وضعیت زنان سرپرست خانوار در استان تهران با عضویت مشاوران امور بانوان دستگاههای اجرائی ذیربط تشکیل شده است.

وی افزود: در مرحله توانمندسازی زنان سرپرست خانوار زمینه خود اشتغالی ایشان فراهم شده و در مرحله بعدی شرایط را جهت عرضه محصولات تولیدی و در بازار را فراهم می کنیم.

ساعی رویکرد امور زنان استانداری را رویکرد خانواده محرز عنوان کرد و تهیه بانک اطلاعاتی ویژه زنان کارآفرین را نیز از دیگر برنامه های دفتر امور بانوان استان برشمرد.

شایان ذکر است در این دیدار مریم رضائی مسئول امور بانوان فرمانداری شهرستان ری نیز حضور داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*