۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » ري » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 65526
  • ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
  • 11 بازدید
  • ارسال توسط :
توافق با کشورهای همسایه تودهنی به اروپا و آمریکا است
توافق با کشورهای همسایه تودهنی به اروپا و آمریکا است

توافق با کشورهای همسایه تودهنی به اروپا و آمریکا است

ری – آبرومند: امام جمعه موقت ری گفت: توافق با کشورهای همسایه تودهنی به اروپا و آمریکا است. به گزارش خبرنگار آبرومند – حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه نماز جمعه این هفته شهرری به بر آب شدن نقشه‌های دشمنان برای چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: توطئه‌های دشمنان به حول و قوه الهی […]

ری – آبرومند: امام جمعه موقت ری گفت: توافق با کشورهای همسایه تودهنی به اروپا و آمریکا است.
به گزارش خبرنگار آبرومند – حجت الاسلام عبدالعلی ابراهیمی در خطبه نماز جمعه این هفته شهرری به بر آب شدن نقشه‌های دشمنان برای چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: توطئه‌های دشمنان به حول و قوه الهی و با هوشیاری ملت شهید پرور مانند گذشته با شکست مواجه شد.
امام جمعه موقت ری به مانور مشترک ایران، روسیه و چین اشاره کرد و گفت: اجرای موافقت آمیز این مانور و همچنین توافق با کشورهای همسایه و عربستان تو دهنی بزرگی به آمریکا و اروپایی‌ها بود.
وی سپس به ۲۹ اسفند و روز ملی شدن صنعت نفت اشاره کرد و گفت: روز بیست و نهم اسفند روز ملی شدن صنعت نفت است و برای ملت ایران روز مبارکی است چون در این روز نفت کشور ما از زیر زور و استبداد مستبدانی چون آمریکا و هم پیمانانش تقریباً خارج شد.
خطیب جمعه ری گفت: اعتراضات در رژیم اشغالگر صهیونیستی دهمین شنبه اعتراض را نیز گذراند و با وجود اینکه در این اعتراضات بیش از دویست هزار نفر شرکت داشتند این رژیم هیچ توجهی به آنها ندارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*