۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28126
  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۲
  • 106 بازدید
  • ارسال توسط :
توزیع نامناسب آب، زندگی ساکنان بخش مرکزی را مختل کرده است
توزیع نامناسب آب، زندگی ساکنان بخش مرکزی را مختل کرده است

توزیع نامناسب آب، زندگی ساکنان بخش مرکزی را مختل کرده است

پاکدشت – آبرومند: بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت گفت: توزیع نامناسب آب در مناطق روستایی باعث کمبودآب شده و زندگی ساکنان بخش مرکزی پاکدشت را مختل کرده است. به گزارش خبرنگار ما – رضا خانی روز یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات آب که در محل بخشداری مرکزی پاکدشت برگزار شد اظهار داشت: مهمترین مشکل مردم در […]

پاکدشت – آبرومند: بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت گفت: توزیع نامناسب آب در مناطق روستایی باعث کمبودآب شده و زندگی ساکنان بخش مرکزی پاکدشت را مختل کرده است.

به گزارش خبرنگار ما – رضا خانی روز یکشنبه در جلسه بررسی مشکلات آب که در محل بخشداری مرکزی پاکدشت برگزار شد اظهار داشت: مهمترین مشکل مردم در روستاهای بخش مرکزی مربوط به شبکه توزیع است که عدم رعایت ضوابط فنی در نصب انشعابات این مشکلات را افزایش داده است.

وی افزود: قطعی مکرر و افت دائم فشار آب در شرایطی که دمای هوا نیز رو به افزایش گذاشته، باعث شده تا امور زندگی مردم مختل شود.

وی تصریح کرد: گرمای شدید هوا و استفاده غیر مجاز برخی از افراد از آب با لوله و اتصالات غیراستاندارد سبب توزیع نامناسب و تشدید کم آبی و بی‌آبی در بخش مرکزی پاکدشت شده است.

بخشدار مرکزی پاکدشت اظهار داشت: با توجه به اینکه مشکل کمبود آب، موضوعی کلی و اساسی در بخش مرکزی پاکدشت به حساب می آید لازم است تا شرکت آب و فاضلاب روستایی چاره ای کوتاه مدت برای رفع این معضل بیاندیشند، چرا که آب شرب برای مصرف اهالی روستا بسیار با اهمیت‌تر از سایرین است و در صورت ادامه این وضعیت و عدم کنترل حق‌آبه روستاییان، ناچار به هماهنگی با مقام محترم قضایی برای برخورد و حراست از حقوق مردم هستیم.

وی گفت: بخش مرکزی پاکدشت از ۱۵ روستای دارای دهیاری و جمعیتی بالغ بر ۴۵ هزار نفر برخوردار است که تمامی این روستاها با مشکل کمبود آب مواجهند و اگر برای رفع مشکلات آب این مناطق چاره ای اساسی اندیشیده نشود، تابستان امسال با مشکل مواجه خواهیم بود.

پاکدشت با دو بخش مرکزی و شریف آباد و جمعیتی بالغ بر ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۰ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*