۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 3089
  • ۳۰ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶
  • 186 بازدید
  • ارسال توسط :

توزیع ۱۵۰۰ بسته حمایتی کالا ویژه بانوان سرپرست خانوار جنوب تهران

ری- ابتکارآنلاین: همزمان با ماه مبارک رمضان، ۱۵۰۰ سبد حمایتی کالا ویژه بانوان سرپرست خانوار و نیازمند از سوی شهرداری منطقه ۲۰ در محدوده جنوبی تهران توزیع شد. به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین – منصور کتانباف شهردار منطقه ۲۰ توجه و رسیدگی به شرایط معیشتی بانوان سرپرست خانوار و فرزندان آنها را از اولویت های […]

ری- ابتکارآنلاین: همزمان با ماه مبارک رمضان، ۱۵۰۰ سبد حمایتی کالا ویژه بانوان سرپرست خانوار و نیازمند از سوی شهرداری منطقه ۲۰ در محدوده جنوبی تهران توزیع شد.

به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین – منصور کتانباف شهردار منطقه ۲۰ توجه و رسیدگی به شرایط معیشتی بانوان سرپرست خانوار و فرزندان آنها را از اولویت های مدیریت شهری برشمرد و گفت: به منظور برپایی سنت حسنه اطعام روزه داران، این مراسم معنوی برای ۹۱۰ نفر از ایتام و بانوان سرپرست خانوار در دو محل نمایشگاه فصل نیایش منطقه ۲۰ و دارالضیافه حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد.

کتانباف به مشارکت مدیران محله و شورایاران برای شناسایی نیازمندان اشاره کرد و افزود: همزمان با ماه مبارک رمضان که ماه برکت و نزول نعمات الهی است، یک هزار و پانصد سبد حمایتی کالا ویژه بانوان سرپرست خانوار با رعایت کرامت انسانی توزیع شده است.

وی ادامه داد: به منظور آشنایی شهروندان با توانمندی های بانوان سرپرست خانوار کارآفرین، بخشی از فضای نمایشگاهی فصل نیایش منطقه ۲۰ به محصولات تولیدی آنها اختصاص دارد تا نسبت به عرضه و فروش آن اقدام کنند.

شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به حمایت های ویژه مدیریت شهری منطقه ۲۰ از مراکز مهارت آموزی کوثر این منطقه اظهار داشت: با افزایش زیرساخت های لازم زمینه اشتغال و کارآفرینی برای یک هزار بانوی سرپرست خانوار در این منطقه جنوبی فراهم شده است و همچنان این مراکز پذیرای بانوان سرپرست خانوار و نیازمند علاقه مند به کارآفرینی هستند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*