۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پاكدشت » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 2957
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۵
  • 140 بازدید
  • ارسال توسط :

توسعه ورزش مستلزم حمایت کلیه نهاد ها و ادارات است

پاکدشت – ابتکار آنلاین : شورای ورزشی شهرستان پاکدشت با اولویت بررسی مشکلات و چالش های پیش روی ورزش شهرستان تشکیل جلسه داد. به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین – در این جلسه فرماندار پاکدشت با اشاره به ضرورت توجه به پیوست های فرهنگی در ورزش گفت: باید در زمینه احیای ورزش های سنتی و اصیل […]

پاکدشت – ابتکار آنلاین : شورای ورزشی شهرستان پاکدشت با اولویت بررسی مشکلات و چالش های پیش روی ورزش شهرستان تشکیل جلسه داد.

به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین – در این جلسه فرماندار پاکدشت با اشاره به ضرورت توجه به پیوست های فرهنگی در ورزش گفت: باید در زمینه احیای ورزش های سنتی و اصیل ایرانی و اشاعه آن تلاش کرد تا از سوی دیگر کشورها مورد دست اندازی و ثبت ملی قرار نگیرند .

علیرضا قاسمی فرزاد از دخیل کردن همه دستگاه ها و ادارات در زمینه توسعه ورزش و به ویژه ورزش همگانی سخن گفت و اظهار داشت: با این اقدام مردم و به خصوص جوانان در زمینه آسیب های اجتماعی بیمه خواهند شد .

ایجاد زمینه مناسب برای ورود بخش خصوصی به عنوان اسپانسر باتوجه به وجود شهرکهای صنعتی متعدد در شهرستان از مواردی بود که رئیس شورای ورزشی به آن اشاره کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان نیز با اشاره به اینکه متاسفانه بسیاری از مصوبات شورای ورزشی تا کنون بی ثمر باقی مانده و عملی نشده است خواستار حمایت بیش از پیش شهرداریها از ورزش همگانی شد و تاکید کرد حمایت از ورزش همگانی از وظایف ذاتی شهرداری ها است.

کامران پازوکی اظهار کرد: متاسفانه در برخی بوستان ها، شهروندان بدون توجه به استانداردهای انجام حرکات ورزشی در حال تمرین با ست های ورزشی هستند و این به جای سلامتی، آسیب دیدگی ورزشی را برایشان به ارمغان می آورد در حالی که در صورت تامین هزینه مربیان ورزشی اداره ورزش و جوانان آماده معرفی کارشناسان ورزشی جهت آموزش شهروندان است.

وی افزود: بسیاری از سالن های ورزشی پاکدشت فاقد انشعابات آب و برق و گاز است و از سوی ادارات خدمات رسان برای خریداری انشعاب تحت فشار هستیم اینت درحالی است که هزینه مصرف سالیان گذشته بعلاوه هزینه خرید انشعاب به قدری سرسام آور شده که از عهده آن بر نمی آییم.

این مسئول در این جلسه خواستار تشکیل انجمن خیرین ورزشی ساز شد و اظهار داشت: با دعوت از برخی متمکنین و فرهنگسازی در این زمینه می توان امیدوار بود که همانگونه که در زمینه مدرسه سازی خیرین پرتلاش ظاهر شدند، در زمینه ساخت اماکن ورزشی نیز اقدامات خوبی صورت گیرد و باقیات و صالحاتی برای آنان شود.

دبیر شورای ورزش پاکدشت ایجاد دفتر نمایندگی ورزش و جوانان در فرون آباد را خواستار شد و گفت: با توجه به حجم جمعیت ساکن در این شهر نیاز به ایجاد این دفتر احساس می شود که امیدواریم شهرداری فرون آباد دراین زمینه همکاری لازم را داشته باشد .

وی در پایان خواستار حمایت مسئولین ارشد و نهادهای فرهنگی و شهرداری ها از قهرمانان ملی و جهانی پاکدشت شد و اظهار کرد: توجه به نخبگان ورزشی و حمایت از آنان در زمینه معیشت و اشتغال گام موثری در جهت قهرمان پروری و ایجاد علاقمندی در زمینه ورزش خواهد داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*