۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 8726
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۸
  • 222 بازدید
  • ارسال توسط :

توقیف ۴۳ دستگاه خودروی دارای خلافی بیش از ده میلیون ریال در شهرستان قرچک

قرچک – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از توقیف ۴۳ دستگاه خودرو با تخلف بیش از ده میلیون ریال در سال جاری خبرداد . به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از توقیف ۴۳ دستگاه خودرو با تخلف بیش از ده میلیون ریال در سال […]

قرچک – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از توقیف ۴۳ دستگاه خودرو با تخلف بیش از ده میلیون ریال در سال جاری خبرداد .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از توقیف ۴۳ دستگاه خودرو با تخلف بیش از ده میلیون ریال در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: هدف پلیس از اجرای توقیف خودرو های دارای خلافی بیش از ۱۰ میلیون ریال را به ثمر نشاندن امنیت در جاده ها دانست.

وی بیان کرد: اکثر این تخلفات مربوط به تخلفات حادثه ساز است که امیدواریم اجرای این طرح ها باعث شود تا رانندگان در مواقع تخلف از قوانین احساس خطر کرده و از قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سرپیچی نکنند.

این مقام انتظامی رعایت قانون و مقررات را در جاده ها تضمین خوبی برای سلامتی و امنیت سفر برشمرد و افزود: در بعضی از موارد شاهد از دست رفتن جان مسافران و رانندگان بی گناهی هستیم که قربانی سبقت های غیر مجاز، سرعت های غیر قانونی در جاده ها و دیگر موارد تخلف که توسط رانندگان بی احتیاط صورت می گیرد می شویم.

وی در ادامه تاکید کرد: پلیس برای به حداقل رساندن سوانح و حوادث جاده ای تدابیر ویژه ای از جمله دوربین های تخلف سنج، کنترل نامحسوس جاده ها، اجرای طرح های مختلف راهور و توقیف ماشین های با تخلفات بالای ده میلیون ریال خلافی ، اندیشیده است.

قرائی به ماده قانونی توقیف خودروهای با خلافی بیش از یک میلیون تومان اشاره کرد و گفت: در راستای اجرای بند ۸ قانون رسیدگی به تخلفات راهنمایی و رانندگی در صورتی که مبلغ جریمه خودرویی به ۱۰ میلیون ریال برسد پلیس راهنمایی و رانندگی مراتب را به مالک خودرو اعلام و چنانچه ظرف مدت یک ماه از تاریخ ابلاغ، مالک خودرو نسبت به پرداخت جریمه اقدام نکند، دستور توقیف خودرو صادر و از تردد آن جلوگیری خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در پایان با بیان اینکه شهروندان می توانند قبل از خرید خودرو نسبت به اخذ خلافی با پیامک ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ اقدام و سپس خودروی خود را خریداری کنند،خاطرنشان کرد:پلیس با رانندگانی که قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت نکنند و باعث نا امنی در معابر درون شهری و برون شهری شوند طبق قانون برخورد خواهد کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*