۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » فرهنگی » قزوین
  • شناسه : 60624
  • ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۹:۳۶
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
تکمیل زیرساخت چهار منطقه گردشگری در قزوین
تکمیل زیرساخت چهار منطقه گردشگری در قزوین

تکمیل زیرساخت چهار منطقه گردشگری در قزوین

قزوین- آبرومند: مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی قزوین گفت: زیرساخت چهار منطقه گردشگری در قزوین با هدف جذب گردشگر از محل اعتبارات ملی تکمیل می‌شود.   به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایرنا – علیرضا خزائلی افزود: ۲۷ میلیارد ریال اعتبار در این خصوص در نظر گرفته شده است.   مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری […]

قزوین- آبرومند: مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی قزوین گفت: زیرساخت چهار منطقه گردشگری در قزوین با هدف جذب گردشگر از محل اعتبارات ملی تکمیل می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایرنا – علیرضا خزائلی افزود: ۲۷ میلیارد ریال اعتبار در این خصوص در نظر گرفته شده است.

 

مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان قزوین با بیان اینکه توسعه زیرساخت های اولیه به رونق سرمایه گذاری در بخش گردشگری کمک می کند، اظهار داشت: طرح های یاد شده شامل مناطق نمونه گردشگری اوان الموت، کامان و زرشک، آوج و بویین زهرا هستند.

 

این مسوول گفت: تکمیل بخشی از زیرساخت‌های مورد نیاز منطقه نمونه گردشگری کامان ‌و ‌زرشک شامل زیر سازی و آسفالت قسمتی از مسیر دسترسی منطقه با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال از جمله این اقدام‌ها به‌شمار می‌رود.

 

وی افزود: ساماندهی محوطه پل معلق آوج شامل محوطه‌سازی، جدول‌کشی و اجرای دیوار حائل با اعتبار چهار میلیارد ریال و تکمیل زیرساخت‌های کمپ گردشگری شهرستان بوئین‌زهرا شامل دیوارکشی محوطه با اعتباری در حدود ۶ میلیارد ریال در حال اجراست.

 

خزائلی ادامه داد: همچنین تکمیل بخشی از زیرساخت‌های منطقه نمونه گردشگری اوان شامل احداث سیل‌بند در مسیر منتهی به دریاچه به حجم ۲۵۰ مترمکعب با سه میلیارد ریال اعتبار، اقدام دیگری است که در این طرح به‌اجرا در آمد.

 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قزوین خاطرنشان کرد: ایجاد، تقویت و تکمیل زیر ساخت‌‎های مناطق گردشگری به‌‍ویژه مناطق نمونه و روستاهای هدف برای رفاه حال گردشگران ورودی به استان از برنامه‌های اولویت‌دار این اداره‌کل به‌شمار می‌رود و امید داریم با توسعه حداکثری زیرساخت‌ها و امکانات گردشگری به ویژه در جاذبه‌های طبیعی استان شاهد رونق صنعت گردشگری و تقویت اقتصاد بومی‌محلی در این نقاط باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*