۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 3349
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۴
  • 176 بازدید
  • ارسال توسط :

تکمیل پروژه های نیمه کاره سال ۹۲ روی میز شورای رودهن

دماوند – ابتکارآنلاین: رئیس شورای اسلامی شهر رودهن اظهار داشت: تکمیل پروژه های نیمه کاره سال ۹۲ به عنوان اولویت برنامه ها روی میز شورا قرار دارد و به زودی با برخورداری از اعتبارات لازم عملیاتی می شود. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علی اکبر ارشدی در مورد سیاست های کاری شورای اسلامی شهر رودهن گفت: شورای […]

دماوند – ابتکارآنلاین: رئیس شورای اسلامی شهر رودهن اظهار داشت: تکمیل پروژه های نیمه کاره سال ۹۲ به عنوان اولویت برنامه ها روی میز شورا قرار دارد و به زودی با برخورداری از اعتبارات لازم عملیاتی می شود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علی اکبر ارشدی در مورد سیاست های کاری شورای اسلامی شهر رودهن گفت: شورای اسلامی رودهن طبق برنامه ریزی های بعمل آمده و تقسیم بندی های صورت گرفته، تکمیل پروژه های نیمه کاره عمرانی سال ۹۲ را در اولویت سیاست های کاری خود قرار داده است .

رئیس شورای اسلامی شهر رودهن با اشاره به مشکلات حمل و نقل در شهر رودهن و گره های ترافیکی در این منطقه، تصریح کرد: پیش بینی احداث راههای محلی در دو نقطه از شهر یکی از راهکار های کاهش حجم ترافیک در شهر رودهن است .

ارشدی لکه گیری آسفالت معابر در سه نقطه از شهر با انجام زیر سازی های لازم به ویژه به سمت بلوار نور را از اقدامات موثر در راستای بازگشایی گره های ترافیکی برشمرد و اضافه کرد: احداث دیوار حائل در برخی معابر عمومی شهر، احداث پل ماشین رو و عابر پیاده در بستر رودخانه سادات محله از دیگر برنامه های شورای اسلامی شهر رودهن محسوب می شود.

عضو شورای اسلامی شهر رودهن در خاتمه اظهار داشت: تامین اعتبار برای احداث پارکینگ طبقاتی در شهر رودهن در قالب مشارکت نیز می تواند وزنه ای سنگین برای رفع معضل ترافیک و نبود مکان مناسبی برای پارک خودرو ها و جمع آوری آنها از حاشیه خیابان اصلی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*