۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28101
  • ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
  • 154 بازدید
  • ارسال توسط :
جام باشگاه های رمضان برای اولین بار در کمپ های پیشوا برگزار شد
جام باشگاه های رمضان برای اولین بار در کمپ های پیشوا برگزار شد

جام باشگاه های رمضان برای اولین بار در کمپ های پیشوا برگزار شد

پیشوا – آبرومند: به همت معاونت پیشگیری بهزیستی و با همکاری اداره ورزش و جوانان و سپاه شهرستان پیشوا، مسابقات رده بندی و فینال مسابقات گل کوچک جام باشگاه های رمضان در کمپ ها برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما – آسیه ملک دار ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: ورزش و فعالیت های بدنی […]

پیشوا – آبرومند: به همت معاونت پیشگیری بهزیستی و با همکاری اداره ورزش و جوانان و سپاه شهرستان پیشوا، مسابقات رده بندی و فینال مسابقات گل کوچک جام باشگاه های رمضان در کمپ ها برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – آسیه ملک دار ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: ورزش و فعالیت های بدنی مناسب در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری های جسمانی، روانی و اجتماعی از جمله بیماری اعتیاد می تواند نقش تعیین کنندهای داشته باشد؛ لذا استفاده صحیح از آن در اغلب روش های درمانی و برای کلیه معتادان در حال درمان مفید و موثر خواهد بود.

 

وی افزود: مطالعات بسیاری نشان می دهد که ورزش و فعالیت های بدنی مناسب می تواند عامل مهمی در پیشگیری از عود به مصرف مواد در معتادان در حال درمان باشد که خود هدف بزرگی در بهبودی وابستگی به مواد است.

 

ملک دار بیان کرد: این مراسم با هدف ایجاد و ترویج فرهنگ نشاط، ورزش و در راستای کمک به بهبودی طولانی مدت انجام شد.

 

در این مراسم نجمه اسماعیلی رئیس اداره بهزیستی، ملک دار معاونت امور توسعه پیشگیری بهزیستی، قباخلو معاونت تربیت بدنی سپاه و بوربور معاونت اداره ورزش و جوانان حضور داشتند و در پایان از تیم برتر و نفرات برتر تجلیل شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*