۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1268
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۷
  • 140 بازدید
  • ارسال توسط :

جایگاه زن در نظام اسلامی دارای ارزش بسیاری است

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: جایگاه زن در نظام اسلامی دارای ارزش بسیاری است زیرا آنها از الگوی بی همتایی بهره می گیرند که نمونه کامل یک زن در جهان هستی محسوب می شود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در مراسم تجلیل از کارکنان زن فرمانداری که به مناسبت […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: جایگاه زن در نظام اسلامی دارای ارزش بسیاری است زیرا آنها از الگوی بی همتایی بهره می گیرند که نمونه کامل یک زن در جهان هستی محسوب می شود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی در مراسم تجلیل از کارکنان زن فرمانداری که به مناسبت میلاد با سعات حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن صورت گرفت، با تبریک این روز بزرگ به تمام زنان مسلمان جهان افزود: زن به عنوان نیمى از پیکره اجتماع و نقش تعیین کننده اش در بقا و گسترش نسل انسانى و پرورش و تربیت فرزندان، همواره مورد توجه جوامع اسلامی بوده بخصوص در نظام جمهوری اسلامی ایران که این مهم دارای ارزش دوچندان است.

وی سپس به تکریم مقام حضرت صدیقه کبری(س) پرداخت و افزود: اصل حیات واقعی انسان ها بر توحید و رشد تکامل معنوی است که در تمسک به ولایت محقق می شود و حضرت فاطمه زهرا(س) اساس و رکن ولایت است که در کلام نورانی امام عسکری(ع) به عنوان حجت خداوند بر ائمه از آن نام برده شده است.

این مقام مسئول همچنین با تبریک سالروز ولادت بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: خوشبختانه در تمامی حوزه ها وقتی مسئولیتی به زنان واگذار شده سعی در انجام امور به نحو احسن داشته اند و برای انجام فعالیتهای خود همواره انضباط و قانونمداری را سرلوحه کار خود قرار داده اند.

وی با تأکید بر اینکه انسان باید فارغ از جنسیت، در تمام امور خداوند را مدنظر قرار دهد و نیات خویش را خالص سازد، بیان داشت: تنها چیزی که برای یک انسان باقی می ماند ارزش معنوی امور است، امید است خداوند به تمام ما توفیق دهد تا بتوانیم از ذره ذره زندگی دخت نبی مکرم اسلام بهره لازم را ببریم.

گفتنی است در پایان این نشست با اعطای لوح تقدیر و هدایا از بانوان شاغل فرمانداری شهرستان قرچک تجلیل بعمل آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*