۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » اردبیل » استان ها » عناوین اصلی
  • شناسه : 62886
  • ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
جبران فقدان زیرساخت‌های کشاورزی
جبران فقدان زیرساخت‌های کشاورزی

جبران فقدان زیرساخت‌های کشاورزی

اردبیل – آبرومند: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با اشاره به لزوم جبران فقدان زیرساخت‌های کشاورزی اردبیل گفت: زیرساخت‌های کشاورزی با هدف توسعه و تحول این بخش فراهم شود.   به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر- نادر تقی‌زاده بعد از ظهر دوشنبه در دیدار صمیمی با فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان […]

اردبیل – آبرومند: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل با اشاره به لزوم جبران فقدان زیرساخت‌های کشاورزی اردبیل گفت: زیرساخت‌های کشاورزی با هدف توسعه و تحول این بخش فراهم شود.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر- نادر تقی‌زاده بعد از ظهر دوشنبه در دیدار صمیمی با فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان با بیان اینکه اردبیل قطب کشاورزی کشور است، اظهار کرد: زیرساخت‌های کشاورزی استان اردبیل با هدف توسعه بخش کشاورزی فراهم شود.

 

وی بیان کرد: به دلیل تولید بیش از ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تن محصولات کشاورزی، ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی ضرورت دارد که در صورت ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در این حوزه شاهد رونق بخش کشاورزی و افزایش اشتغال در استان خواهیم بود.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل بیان کرد: سیاست و رویکرد جهاد کشاورزی تأمین امنیت غذایی با اتکاء به توانایی کشاورزان سخت کوش است که در این مهم در سایه فعالیت‌های جهادی محقق می‌شود.

 

تقی‌زاده خاطر نشان کرد: از تمامی ظرفیت‌های بخش خصوصی و شرکت‌های تعاونی و دانش بنیان برای ارتقای بهره‌وری استفاده خواهیم کرد.

 

وی در پایان با بیان اینکه سپاه و جهاد کشاورزی ۲ بال قدرتمند نظام جمهوری اسلامی هستند، گفت: در اوایل انقلاب جهاد سازندگی در قالب چندین وزارتخانه عمل می‌کرد که احداث سدهای معیشتی، آبرسانی به روستاها، بهداشت عمومی و راه سازی و خدمات محرومیت‌زدایی از جمله اقدامات آن زمان این نهاد انقلابی بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*