۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 6377
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۸
  • 186 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه بررسی مشکلات فخاران شهرستان گرمسار

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه بررسی مشکلات کوره های آجرپزی گرمسار با حضور کاتب نماینده مردم –طاهری فرماندار شهرستان-مسولین و کارشناسان مربوطه و همچنین نمایندگان فخاران سطح شهرستان در محل سالن شهید صبوری فرمانداری برگزار گردید. به گزارش خبرنگار ما – فرماندار گرمسار با بیان این مطلب که خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق […]

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه بررسی مشکلات کوره های آجرپزی گرمسار با حضور کاتب نماینده مردم –طاهری فرماندار شهرستان-مسولین و کارشناسان مربوطه و همچنین نمایندگان فخاران سطح شهرستان در محل سالن شهید صبوری فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما – فرماندار گرمسار با بیان این مطلب که خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق بزرگ الهی است که باید مسئولین قدر این فرصت را دانسته و در جهت رشد و توسعه بویژه در مناطق محروم از تمام ظرفیت ها و اختیارات کاری خود استفاده کنند افزود: یکی از صنعت های قدیمی صنعت فخاری است که با توجه به اینکه در هر بخش تولیدی اشتغال بکار وجود دارد و به طبع آن پیامدهای ناهنجار اجتماعی کمتر می شود ما حمایت خود را در راستای خدمت رسانی به مردم و بخش تولید اعلام می نماییم.

طاهری در ادامه افزود افزود:هدف مسئولین کمک به مردم است و در این راستا هر چقدرهزینه های کمتری در راستای قوانین و با تلطیف و بهره گیری از اختیارات موجود انجام پذیرد،بهتر خواهد بود.

در ادامه بحث و تبادل نظر صورت گرفت و فخاران نظرات خود را اعلام نمودند و درخواستهای خود رابیان داشتند.

شایان ذکر است در این جلسه کاتب نماینده مردم نیز در خصوص حمایت از این صنف مطالبی راعنوان نمودند.

(منبع خبر: فرمانداری گرمسار)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*