۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 2475
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۶
  • 143 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر فرون آباد برگزار شد

پاکدشت – رامین نیوز: فرماندار پاکدشت : تمهیدات لازم برای استقرار و سکونت مردم در واحدهای مسکن مهر فرون آباد فراهم است به گزارش خبرنگار رامین نیوز- با حضور فرماندارپاکدشت؛ مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران وسرپرست بانک مسکن جنوشرق استان تهران مسایل و مشکلات مسکن مهر فرون آباد مورد بررسی قرار گرفت. در این جلسه […]

پاکدشت – رامین نیوز: فرماندار پاکدشت : تمهیدات لازم برای استقرار و سکونت مردم در واحدهای مسکن مهر فرون آباد فراهم است

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- با حضور فرماندارپاکدشت؛ مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران وسرپرست بانک مسکن جنوشرق استان تهران مسایل و مشکلات مسکن مهر فرون آباد مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه ابتدا فرماندار پاکدشت با اشاره به ضرورت رفع مشکلات و تسریع در تکمیل پروژه مسکن مهرامین فرون آباد اظهار داشت: باید به سرعت و با رعایت مقررات به دنبال رفع مشکلات این پروژه باشیم

قاسمی فرزاد به تشریح وضعیت پروژه مسکن مهر خود مالکی امین پرداخت و گفت: مسکن مهر فرون آباد با ۱۶۴۳واحد جزء مسکن مهر خودمالکی است که ۸۲۲ واحد آن از متقاضیان شهرستان پاکدشت و۸۲۱ واحد آن متقاضیان شهر ری می باشند.

وی ضمن تشکر از تشریک مشاعی ادارات خدمات رسان و بنیاد مسکن افزود: در حال حاضر این پروژه آماده و کامل است و ادارات خدمات رسان وظایف خود را بخوبی انجام داده اند و واحدهای مسکونی با نظارتهای صورت گرفته از سوی ستاد مسکن شهرستان از لحاظ کیفی وکمی مشکلی ندارد.

رئیس ستاد مسکن شهرستان پاکدشت در ادامه بیان داشت: مردم انتظار دارند مشکلات بانکی موجود سریع مرتفع و واحد های آنها تحویل شود و این خواسته بحق است که بنیاد مسکن باید به آن توجه جدی کنند نباید اجاز بدهیم موانع کوچک تبدیل به بحران شود.

در این جلسه خانی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران و حیدری سرپرست بانک مسکن جنوب شرق استان تهران در سخنانی ضمن برشمردن مشکلات مسکن مهر فرون آباد آمادگی کامل خود جهت هرچه سریعتر تحویل دادن واحدهای مسکونی به متقاضیان اعلام داشتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*