۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 6310
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۷
  • 208 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه تامین سوخت واحدهای کشاورزی شهرستان فیروزکوه برگزار شد

فیروزکوه – ابتکار ورامین: جلسه تامین سوخت واحدهای کشاورزی شهرستان فیروزکوه با تاکید بر لازم الاجرا بودن دستور العمل مشترک وزارت جهاد کشاورزی و شرکت پخش فراورده های نفتی و تعامل بین دستگاه های متولی در تامین سوخت تولیدکنندگان برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – این جلسه […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: جلسه تامین سوخت واحدهای کشاورزی شهرستان فیروزکوه با تاکید بر لازم الاجرا بودن دستور العمل مشترک وزارت جهاد کشاورزی و شرکت پخش فراورده های نفتی و تعامل بین دستگاه های متولی در تامین سوخت تولیدکنندگان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – این جلسه به منظور هماهنگی بیشتر و رفع مشکلات احتمالی موجود تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی شهرستان در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد.

مهین خلیل ارجمندی معاون برنامه ریزی و اداری- مالی فرمانداری فیروزکوه در این جلسه اظهارکرد: در رایط کنونی اقتصاد کشور، نیازمند حمایت از تولیدکنندگان بخصوص بهره برداران بخش کشاورزی هستیم.

وی گفت: در این راستا تامین سوخت تولیدکنندگان و فعالان این بخش از اهمیتی دوچندان برخوردار است و باید مدیران و مسؤولان مربوطه با تعامل، مسائل و مشکلات موجود را به حداقل برسانند.

خلیل ارجمندی با تاکید بر مقوله نظارت از سوی دستگاه های متولی امر، خاطرنشان کرد: بحمدالله مشکل قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی به هیچ عنوان در منطقه وجود ندارد و عمده مشکل، کمبود سوخت برای واحدهای تولیدی است.

در ادامه جلسه و پس از استماع سخنان مدیر جهاد کشاورزی و رییس شرکت پخش فرآورده های نفتی شهرستان، مشکلات بخش های مختلف کشاورزی شهرستان از جمله مرغداری ها، شیلات و آبزیان، چاه های مجاز، استخرهای آبیاری تحت فشار و پمپاژ ثانویه، خانه های کارگری سر باغی و ماشین آلات کشاورزی یک به یک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه، اعضا بر لازم الاجرا بودن دستور العمل مشترک وزارت جهاد کشاورزی و شرکت پخش فراورده های نفتی تاکید کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*