۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 7609
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۴
  • 152 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه رسیدگی به وضعیت آب انجیرک در شهر پردیس برگزار شد

پردیس – ابتکار ورامین: جلسه بررسی و رسیدگی به وضعیت آب انجیرک در شهر پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار پردیس و با حضور معاون عمرانی فرماندار، بخشدار بومهن و نمایندگان دادستانی، شرکت عمران شهر پردیس و دانشگاه علم و صنعت در محل فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی […]

پردیس – ابتکار ورامین: جلسه بررسی و رسیدگی به وضعیت آب انجیرک در شهر پردیس به ریاست مرتضی حیدری فرماندار پردیس و با حضور معاون عمرانی فرماندار، بخشدار بومهن و نمایندگان دادستانی، شرکت عمران شهر پردیس و دانشگاه علم و صنعت در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – در ابتدای جلسه حیدری با اشاره به اینکه املاک دولتی بلااستفاده طبق قانون توسط دولت شناسایی و مورد استفاده قرار خواهد گرفت گفت: در صورت اجرایی نشدن طرح های ادارات، املاک واگذار شده به دستگاه های دیگر واگذار خواهد شد.

فرماندار پردیس در ادامه گفت: اراضی آب انجیرک توسط بنیاد مستضعفان به شرکت عمران شهر پردیس واگذار شده ولی بلا استفاده ماندن آن در طول سالیان گذشته باعث ایجاد بزه های مختلفی در اراضی و املاک این منطقه گردیده که این موضوع و همچنین نیاز ادارات شهرستان تازه تاسیس پردیس موجب شده تا ساماندهی این منطقه دردستور کار قرار گیرد.

جودکی معاون عمرانی فرماندار پردیس با اشاره به وجود پارک فناوری و پژوهشکده علوم شناختی در شهرستان گفت: تلاش برای استقرار قشر فرهیخته و حضور پررنگ دانشگاه ها در شهرستان از جمله اهداف فرمانداری است و مجموعه مدیریت شهرستان از این قبیل فعالیت ها حمایت می کند اما با بلاتکلیفی اراضی و اتلاف سرمایه های ملی و ایجاد مشکل برای شهروندان مخالف است و جلسه امروز نیز به همین منظور برگزار شد.

وی رها شدن حدود ۱۵ ساله این منطقه و تخریب بناهای موجود را معضلی برای شهرستان دانست و گفت: شهرستان پردیس برای استقرار ادارات تازه تاسیس هزینه زیادی تقبل می کند و در صورتی که می توان با استناد به قانون و استفاده از املاک موجود در این اراضی همه ادارات متقاضی را با کمترین هزینه مستقر کرد و خدمات رسانی به مردم را به وضعیت بهتر ارتقا داد.

معرفی بخشی از اراضی آب انجیرک به عنوان سایت اداری شهرستان، واگذاری ساختمان های این منطقه به ادارات متقاضی با معرفی فرمانداری، به روز شدن اطلاعات دستگاه های متولی پیرامون این اراضی و برگزاری جلسات مشترک شرکت عمران پردیس با دانشگاه با نظارت فرمانداری برای حل و فصل مشکلات موجود از مصوبات این جلسه بود.

لازم به ذکر است صبح دیروز حدود ۱۵۰۰ متر دیوار کشی غیرمجاز در این اراضی توسط شهرداری پردیس تخریب و به وضع سابق اعاده شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*