۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 7476
  • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۵
  • 145 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه ستاد صیانت ازحریم امنیت عمومی وحقوق شهروندی بصورت ویدیو کنفرانس استانی در فرمانداری گرمسار

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه ستاد صیانت ازحریم امنیت عمومی وحقوق شهروندی بصورت ویدیو کنفرانس در سطح استان با حضور طاهری فرماندار و اعضای ستاد در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزارگردید. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در این جلسه طاهری فرماندار شهرستان با بیان اینکه صیانت از حقوق شهروندان و […]

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه ستاد صیانت ازحریم امنیت عمومی وحقوق شهروندی بصورت ویدیو کنفرانس در سطح استان با حضور طاهری فرماندار و اعضای ستاد در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزارگردید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در این جلسه طاهری فرماندار شهرستان با بیان اینکه صیانت از حقوق شهروندان و حریم امنیت عمومی به عنوان یک وظیفه و رسالت بر دوش یکایک افراد جامعه است، گفت: اقشار دانشگاهی باید در این امر پیش قدم باشند و کارکنان دستگاه های اجرایی نیز موظفند با نظارت های صحیح و نیز احقاق حقوق و تکریم ارباب رجوع تمام تلاش خود را در این خصوص به کار گیرند.

در ادامه فرماندار با تاکید بر اینکه دستگاههای اجرایی ،نهادها وسازمانهایی که به نحوی با مردم در ارتباط هستند باید آماده پاسخگویی به تیم بازرسی ستاد صیانت باشند بر ترویج شعائر اسلامی، تحکیم و تعمیق مبانی دینی و اسلامی بویژه در حوزه حقوق شهروندی ، ترویج فرهنگ و ارزش های اسلامی، آموزش کارکنان، تشویق و ترغیب دستگاه ها تاکید نموده و از مدیران و مسئولان مربوطه خواستند دستورالعمل ها و آیین نامه های مرتبط را مطالعه و اجرا نمایند. فرماندار به لزوم پاسخگویی سریع، شفاف و روان سازی سیستم پاسخگویی و استفاده از تکنولوژی نوین در پاسخگویی تاکید نموده و با توجه به اهمیت عفاف و حجاب در جامعه بر اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و تقویت باورهای دینی اشاره نمودند.

در ادامه این جلسه، حاضران به تبیین دیدگاه های خود در خصوص ضرورت تلاش مستمر برای گسترش فرهنگ احترام به یکدیگر و تکریم ارباب رجوع پرداختند و بر لزوم توجه به حقوق کارکنان و دانشجویان پرداختند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*