۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 3371
  • ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۳
  • 291 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه فرماندار با مدیر دفاتر واحد مرکزی خبر استان تهران

پیشوا – ابتکارآنلاین: عباس ملکوتی خواه اظهار داشت: دفتر واحد مرکزی خبر در شهرستان پیشوا دایر خواهد شد به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار شهرستان در دیدار با احمدی مدیر دفاتر خبری استان تهران به بررسی و انعکاس و ظرفیت های شهرستان پرداخت. وی در این دیدار به نقش مهم و کلیدی رسانه و به […]

پیشوا – ابتکارآنلاین: عباس ملکوتی خواه اظهار داشت: دفتر واحد مرکزی خبر در شهرستان پیشوا دایر خواهد شد

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار شهرستان در دیدار با احمدی مدیر دفاتر خبری استان تهران به بررسی و انعکاس و ظرفیت های شهرستان پرداخت.

وی در این دیدار به نقش مهم و کلیدی رسانه و به خصوص صدا وسیما در جامعه پرداخت و گفت صدا وسیما همواره مهمترین پل ارتباطی بین مردم ومسئولین بوده است.

فرماندار پیشوا گفت: شهرستان پیشوا به لحاظ داشتن موفقیت فرهنگی و رشد و توسعه اقتصادی ،کشاورزی و دامپروری یکی از شهرستانهای مهم استان تهران است و در صحنه های مختلف حماسه های زیبایی را خلق کرده است.

وی بیان کرد: بعد از گذشت ۴ سال از تأسیس فرمانداری و استقرار کامل ادارات و نهادها کمبود دفتر واحد مرکزی خبر در شهرستان کاملأ معرز و مشهود است که این به همت و همکاری شما نیاز است که  با تأسیس این دفتر اخبار و رویدادهای شهرستان ازرسانه ملی پخش شود.

احمدی در این دیدار ضمن تشکر از فرماندار و دغدغه های به جای ایشان گفت طی بازدید کوتاهی از این  شهرستان را با اصالت و مردمی مومن و دارای ظرفیت های بالایی دیدم و قطعأ با همکاری فرماندار محترم و هماهنگی های لازم  نسبت به تأسیس دفتر همه تلاش را خواهم کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*