۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 777
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۱
  • 435 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه ماهیانه مدیران روابط عمومی آبفا ی استان تهران برگزارشد

ورامین – رامین نیوز: نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت های آب وفاضلاب استان تهران به میزبانی شرکت آبفای جنوب و شرقی در اسفندماه سال ۹۲  برگزارشد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این جلسه مدیرعامل شرکت میزبان، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت آبفای استان تهران و کارشناسان حوزه ستادی و […]

ورامین – رامین نیوز: نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت های آب وفاضلاب استان تهران به میزبانی شرکت آبفای جنوب و شرقی در اسفندماه سال ۹۲  برگزارشد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- در این جلسه مدیرعامل شرکت میزبان، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت آبفای استان تهران و کارشناسان حوزه ستادی و همچنین مدیران روابط عمومی مناطق شش گانه و اقماری حضور داشتند.

در ابتدای مراسم مدیرعامل شرکت آبفای جنوب و شرقی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام فاطمیه و خیر مقدم به حاضرین، اظهار داشت: روابط عمومی در واقع پلی است بین مردم و شرکت تا اقدامات و فعالیتهایی را که در بحث تامین آب شرب انجام می شود برای آنان ارائه و اطلاع رسانی نماید و همچنین با توجه به این که مردم ولی نعمت ما محسوب می شوند باید روابط عمومی ها  دیدگاهها و نظرات آنان را در جهت ارائه خدمات رسانی مطلوبتر، به شرکت انعکاس نمایند.

مهندس منصور جنتی در ادامه با بیان اطلاعاتی در خصوص آمار و مقیاس منابع آبی و بیان این مطلب که روابط عمومی یعنی تفکر،اندیشه و خلاقیت، پیشنهاد داد: همه ما باید مقوله نیم نگاهی به آب را جدی بگیریم و طرح های جدید و نو در زمینه مدیریت مصرف داشته باشیم تا اینکه بتوانیم محدودیت منابع آبی و بحران هایی که در این بخش داریم را مدیریت نمائیم.

مدیر روابط عمومی آبفای استان تهران در این جلسه نیز طی سخنانی اظهار داشت: نقش  روابط عمومی در هر شرکت و سازمانی از جایگاه ویژه ای برخوردار است  و به همین منظور فعالیتهای خلاقانه و مدبرانه در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد.

دکتر فرزانه چاوش باشی در ادامه با اشاره به  این که قشرهای مختلف جامعه اعم از فرهنگی، هنری و رسانه ای  با روابط عمومی در تعامل می باشند، خاطر نشان کرد: اطلاع رسانی دقیق و جامع  از اقدامات و مجموعه فعالیتهای صورت گرفته از وظایف خطیر روابط عمومی می باشد که در این راستا نباید از هیچ اقدامی دریغ کنیم.

گفتنی است، در پایان جلسه در خصوص انتخاب کارگروههای تخصصی روابط عمومی در سطح آبفای استان تهران، رای گیری شده و آقایان عزیزا… ولی زاده مدیر روابط عمومی شرکت آبفای شهرها و شهرک های غرب تهران و بهنام بخشی  مدیر روابط عمومی شرکت تامین و تصفیه موفق به کسب اکثریت آراء شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*