۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 7624
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۴۷
  • 343 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان فیروزکوه برگزار شد

فیروزکوه – ابتکار ورامین: با حضور فرماندار فیروزکوه و دبیر ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز استانداری تهران جلسه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز و رسیدگی به مشکلات شرکت سیمان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه- با حضور ابوالقاسم مهری فرماندار شهرستان فیروزکوه و […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: با حضور فرماندار فیروزکوه و دبیر ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز استانداری تهران جلسه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز و رسیدگی به مشکلات شرکت سیمان فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه- با حضور ابوالقاسم مهری فرماندار شهرستان فیروزکوه و ارسلان رویانیان دبیر ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز استانداری تهران، جلسه مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز و رسیدگی به مشکلات شرکت سیمان فیروزکوه برگزار شد.

در این جلسه مسائل و مشکلات مبتلابه شرکت سیمان فیروزکوه از جمله انتقال قطعی سند ۷۰ هکتاری این کارخانه، جاده اختصاصی این شرکت و احداث رمپ خروجی آن بر اساس قوانین ایمنی راه ها، همچنین رسیدگی به موارد مربوط به برخی ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان در دستور کار قرار گرفت.

معاون برنامه ریزی و اداری- مالی فرمانداری، بخشدار ارجمند، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، مدیر جهاد کشاورزی، رییس اداره منابع طبیعی و سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان، دیگر مسئولان حاضر در این مراسم بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*