۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 3984
  • ۰۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۷
  • 130 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه هم‌اندیشی بخشدار با شورای روستاهای جوادآباد برگزار شد

جوادآباد- ابتکارآنلاین: اولین جلسه هم‌اندیشی بخشدار با شورای اسلامی روستاهای تابعه در محل بخشداری جوادآباد برگزار شد. سیدهمایون عباسی در اولین جلسه هم‌اندیشی بخشدار با شورای اسلامی روستاهای تابعه که در محل بخشداری جوادآباد برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقارن آن با آغاز سال تحصیلی و بهار تعلیم و تربیت اظهار داشت: […]

جوادآباد- ابتکارآنلاین: اولین جلسه هم‌اندیشی بخشدار با شورای اسلامی روستاهای تابعه در محل بخشداری جوادآباد برگزار شد.

سیدهمایون عباسی در اولین جلسه هم‌اندیشی بخشدار با شورای اسلامی روستاهای تابعه که در محل بخشداری جوادآباد برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تقارن آن با آغاز سال تحصیلی و بهار تعلیم و تربیت اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس یادآور خاطره عزیزانی است که با حرکتی متعالی و ارزشمند خون خود را در جهت شکوفا کردن دین مقدس اسلام جاری کرده و سربلندی، عزت و افتخار ملت را رقم زدند.

 

بخشدار جوادآباد با اشاره به برنامه‌های خود برای عمران و آبادانی این بخش تاکید کرد: علیرغم خدمات خوبی که در دوره مدیران قبلی بخش انجام شده است ولی وضعیت موجود، مطلوب مردم ولایت‌مدار جوادآباد نیست و در اولین گام با تهیه بانک اطلاعات جامع دهیاری‌ها (شناسه روستایی) و تکمیل آن توسط دهیاران هرچه سریع‌تر عملیات عمرانی و اجرایی بخش را آغاز می‌کنیم.

 

نماینده عالی دولت در بخش جوادآباد با اشاره به امکانات، ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود بخش جوادآباد اظهار داشت: برای ارتقای بالای این بخش می‌بایست با استفاده از رهنمودهای خوانساری فرماندار شهرستان ورامین و همکاری شوراهای اسلامی و سایر مسئولان و همچنین ارتباطات خوب با مدیران استان در خصوص جذب اعتبار توسعه، آبادانی و سازندگی هرچه بیشتر بخش مورد اهتمام قرار گیرد.

 

وی در پایان جلسه از شوراها خواست با وحدت و همدلی اختلاف نظرات را کنار گذاشته و با شناخت و آگاهی از قوانین و مقررات و نظارت بر عملکرد دهیاران، یاری‌گر ما در تمامی مراحل و امورات بخشداری باشند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*