۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 2341
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۱
  • 105 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه کارگروه بهداشت شهرستان دلفان برگزار شد

دلفان – رامین نیوز: جلسه کارگروه بهداشت شهرستان دلفان در محل دفتر فرماندار  با حضور  اعضاء و به ریاست فرماندار دکتر باقری تشکیل شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری دلفان- در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ابتدا دکتر باقری در مورد  راه اندازی […]

دلفان – رامین نیوز: جلسه کارگروه بهداشت شهرستان دلفان در محل دفتر فرماندار  با حضور  اعضاء و به ریاست فرماندار دکتر باقری تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری دلفان- در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ابتدا دکتر باقری در مورد  راه اندازی کشتارگاه نگین دام دلفان با حمایت بخش خصوصی به ایراد سخن پرداختند و سپس هر یک از اعضای حاضر در جلسه در مورد مسائل و مشکلات بهداشتی و نرخ موقت کشتار در کشتارگاه فوق پیشنهاداتی ارائه نمودند که پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید.

لازم به ذکر است بعضی از تصمیمات این جلسه بدین شرح اتخاذ شد.

مصوب شد که واحد های قصابی بدون پروانه کسب در اسرع وقت پلمپ و جهت اخذ مجوزهای لازم دریافت پروانه کسب راهنمایی شوند.

اداره دامپزشکی و بهداشت محیط شهرستان موظف هستند روزانه از قصابی های سطح شهر و حومه بازدید و از نتیجه اقدامات انجام گرفته فرمانداری شهرستان را بصورت مکتوب مطلع نمایند.

ادارات مرتبط از جمله دامپزشکی، صنعت، معدن و تجارت نسبت به راهنمایی قصابان جهت کشتار در کشتارگاه نگین دام دلفان اقدامات لازم را به عمل آورده و از کشتار دام در شهرستان های همجوار ممانعت به عمل آید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*