۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 6317
  • ۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۹
  • 124 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه کمیته بهینه سازی مصرف سوخت شهرستان پردیس برگزار شد

پردیس – ابتکار ورامین: جلسه کمیته بهینه سازی مصرف سوخت شهرستان پردیس به ریاست فرماندار و با حضور مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی شرق تهران، نمایندگانی از بخشداری های بومهن و جاجرود، روسای شوراهای صنعتی شهرستان و کارشناسان عمران فرمانداری برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – […]

پردیس – ابتکار ورامین: جلسه کمیته بهینه سازی مصرف سوخت شهرستان پردیس به ریاست فرماندار و با حضور مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی شرق تهران، نمایندگانی از بخشداری های بومهن و جاجرود، روسای شوراهای صنعتی شهرستان و کارشناسان عمران فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری پردیس – در این جلسه پس از طرح مشکلات موجود و ارائه گزارشی از نحوه توزیع سوخت مایع در شهرستان توسط مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی شرق تهران، افراد حاضر به بیان میزان سوخت موردنیاز خود در سال آتی و به تبادل نظر پرداختند.

دعوت از نماینده شرکت گاز شهرستان برای شرکت در جلسات آتی، بررسی انشعاب واحدهایی که از محیط زیست یا دیگر نهادهای مربوطه مجوزهای لازم را ندارند توسط اداره گاز و واگذاری انشعاب گاز واحد کارگاهی حاشیه تهران بومهن پس از بررسی مدارک لازم و برطرف کردن مسیر موانع از سوی کمیته حفاری شهرستان از دیگر مصوبات این جلسه بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*