۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 2946
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۷
  • 259 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه کمیته حفاری شهرستان پیشوا برگزارشد

پیشوا – ابتکار آنلاین: احسان درخشان نصب گفت: پروژه فاضلاب شهر پیشوا یکی از ضروری ترین پروژه های استان است . به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جلسه کمیته حفاری شهرستان پیشوا با حضور معاون فنی عمران و دیگر اعضاء به منظور هماهنگی ،تشریک مساعی و تعامل هرچه بیشتر بین ادارات در جهت کاستن معظلات و مشکلات […]

پیشوا – ابتکار آنلاین: احسان درخشان نصب گفت: پروژه فاضلاب شهر پیشوا یکی از ضروری ترین پروژه های استان است .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جلسه کمیته حفاری شهرستان پیشوا با حضور معاون فنی عمران و دیگر اعضاء به منظور هماهنگی ،تشریک مساعی و تعامل هرچه بیشتر بین ادارات در جهت کاستن معظلات و مشکلات حفاری در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه مهندس درخشان نصب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تقدیر از همکاری شرکت ها و ادارات خدمات رسان گفت : به  منظور جلوگیری از بروز خسارات مالی و جانی می بایست کلیه حفاری ها با هماهنگی لازم اقدام شود.

معاونت فنی و عمران خاطرنشان کرد:  با توجه به حفظ و نگهداری تأسیسات شهری و فضای سبز قبل از هرگونه عملیات حفاری استعلام و هماهنگی ادارات و سازمانها انجام شود و هرگونه تغییرات در مشخصات حفاری منوط به مجوز جدید از دستگاههای ذی صلاح می باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه پروژه های فاضلاب شهرستان یکی از ضروریات است مقرر گردید حفاری محور جاده سلمان آباد که مربوط به حفاری انتقال  فاضلاب شهر پیشوا می باشد با همکاری فرمانداری و اداره راه و شهرسازی و آب و فاضلاب به آبفای استان جهت اجرای کامل  ابلاغ شود و مسیرهای عبور خط انتقال طی نقشه ای به ادارات خدمات رسان اعلام شود.

در پایان دیگر اعضا به نقطه نظرات خود پیرامون مسائل فوق پرداختند.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*