۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 28414
  • ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
  • 321 بازدید
  • ارسال توسط :
حرمت قائل نشدن هر کشوری برای تمامیت ارضی کشور ما نابود خواهد شد
حرمت قائل نشدن هر کشوری برای تمامیت ارضی کشور ما نابود خواهد شد

حرمت قائل نشدن هر کشوری برای تمامیت ارضی کشور ما نابود خواهد شد

قرچک – آبرومند: حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: وظیفه دولت و حاکمیت اسلامی این است که در برپایی و عمل کردن به واجبات دینی تلاش کند، هزینه کندو دغدغه داشته باشد. به گزارش خبرنگار ما – امام جمعه شهرستان قرچک […]

قرچک – آبرومند: حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: وظیفه دولت و حاکمیت اسلامی این است که در برپایی و عمل کردن به واجبات دینی تلاش کند، هزینه کندو دغدغه داشته باشد.

به گزارش خبرنگار ما – امام جمعه شهرستان قرچک گفت: در بحث امر به معروف و نهی از منکر ، یکی از موارد مهم پیشگیری از جرم و فساد است باید زمینه هایی که باعث ایجاد جرم می شود را از بین برد، بی حجابی منشأ مفاسد اجتماعی و تخریب خانواده ها است و بیکاری یکی از عوامل اعتیاد است ، آنوقت بی عفتی و اعتیاد دو عامل مهم طلاق هستند.

 

وی افزود: خود طلاق منشأ هزاران آسیب های اجتماعی است ، اصلاً اعتیاد و مواد مخدر بعنوان بزرگترین منکر قرن حاضر مطرح است ، لذا حضرت آقا اعتیاد را اولین اولویت آسیب های اجتماعی کشور مطرح کردند.

 

وی با اشاره به پنجم تیر ماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، بیان کرد: وضعیت معروف بویژه مواد روان گردان در دنیا بسیار وخیم و رو به افزایش است.

 

امام جمعه قرچک تاکید کرد: فروش مواد، امروز یکی از بزرگترین ابزار سیاسی و اقتصادی شده است ، قاچاق مواد مخدر پر سود ترین تجارت محسوب می شود، دو تلاش سیاسی برای تخریب جوامع اسلامی سن مصرف را پایان بیاورند ، مواد را آلوده کنند تا مرگ و میر در جوانها زیاد شود، دشمن از کشورجوانی که جوانانش ظلم ستیز و سلامت محور اند می ترسد.

 

وی تصریح کرد: کشوری که مانع چپاول استکبار و مانع زورگویی زورگویان است ، افتخار ما به این است که در دنیا اسارت و ذلت و ناامنی ما، بخاطر انقلاب اسلامیمان رهبر شجاع و مدبرمان ، ملت با بصیرت و همیشه در صحنه مان ، نیروهای مسلح آماده و مقتدرامان بویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، عزیز و سربلند و آزاد هستیم ، مقام معظم رهبری جلو جلو نقشه دشمن را می خواند و بر حسب عزت مندی ، حکمت و مصلحت صحیح موضع می گیرد .

 

اسماعیلی گفت: آمریکا بدنبال نا امن کردن خلیج فارس است ، آمریکا نمی خواهد منطقه را از دست بدهد، می خواهد نفت را ارزان و آسان ببرد، هیچ رقیبی و اربابی جز او برای حاکمان ذلیل کشورهای عربی نباشد، تفکر استکباری و استبدادی آمریکا و اسرائیل حفظ شود ( ترامپ را لایق مبادله هیچ پیامی نمی دانم چه رسد به مذاکره).

 

وی بیان کرد: مانع اصلی این اهداف را ایران می داند ، لذا ایران هراسی را باید برد کند ، نفت کش ها را می زند ، ایران را متهم کند ، پهبادش را از مرز عبور می دهد تا محک بزند ، شاید هم خواست نخورد، سناریوی متهم کردن ایران برای اینست که در منطقه بماند.

 

امام جمعه قرچک تاکید کرد: من عامل بازدارنده در برابر تحرکات ایران هستم ، عربستان ، امارات، بد بخت ها من نباشم ، ایران بیچاره تان می کند ، به من باج بدهید، این طرح راهبردی آمریکا ، اسرائیلی است ، به کمک برخی کشورهای اسیر و ذلیل منطقه، ولی ما تعارف نداریم ، خطوط مرزی ما خط قرمز ماست ، به اهداف مان که مهم ترین هدفش استکبار ستیزی است ادامه می دهیم و مقتدرانه می ایستیم.

 

وی تصریح کرد: بغیر از آمریکا و اسرائیل همه دنیا به حقیقت نظام ما و مواضع ما آگاه هستند، ما بدنبال امنیت ، صلح و عدالت و شرافت انسانی در دنیا هستیم، ما بارها اعلام کردیم ، نه ظلم می کنیم و نه ظلم می پذیریم ، بدنبال جنگ نیستیم ولی هر قدرتی شروع کند جواب محکمی خواهیم داد و تمام کننده هم نخواهد بود، هر کشوری برای تمامیت ارضی کشور ما حرمت قائل نشود نابود خواهد شد.

 

اسماعیلی افزود: بزودی آمریکا توسط ترامپ نابود می شود ، امروز نیاز به مسئولین مخلص و شجاع و وفادار داریم ، امروز چمران ها می توانند مایه عزت باشند ، همه و همه بدون چون چرا فرمانبر فرماندهی کل قوا باشند ، با این شرایط و خباثت آمریکا هیچ دم از مذاکره زده نشود ، اسم مذاکره سست کننده و تسلیم و ضعف است .

 

وی با اشاره به روز استادان، بیان کرد: چمران با عقیده پاک و خالص ، غیر وابسطه به دستجات سیاسی و به عقیده بزرگ الهی ، جهاد را در راه او آغاز و با آن ختم کرد ولایتمداری واقعی بود هنر چمران آنست که بدور از خودنمایی های شیطانی برای خدا جهاد کرده است.

 

امام جمعه قرچک در پایان خاطرنشان کرد: مجاهدبیدار و متعهد راه تعالی ، جنگجوی پرهیزکار ، فداکاری در راه هدف نه هوی،رهبر معظم بعنوان دوسترین و همسنگر روزهای سخت می فرماید: چمران دانشمندی برجسته و تمام عیار ، با ایمان و عاشقانه ، بی توجه به نام و نان و مقام با روحی لطیف ولی با قاطعیت و صلابت ، مالک اشتر زمان بودند ، در خط حاکمیت قرآن ، مظهر یک انسان نمونه بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*