۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 9119
  • ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۰
  • 449 بازدید
  • ارسال توسط :

حریم کانال انتقال آب در کمربندی جنوبی ورامین حفظ می شود

ورامین – ابتکار ورامین: مدیرعامل آبفای استان تهران به مشکل معارضین کمربندی جنوبی ورامین اشاره کرد و گفت: این موضوع مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفته و حریم کانال انتقال آب نیز حفظ خواهد شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – خسرو ارتقایی در جلسه بررسی مشکل […]

ورامین – ابتکار ورامین: مدیرعامل آبفای استان تهران به مشکل معارضین کمربندی جنوبی ورامین اشاره کرد و گفت: این موضوع مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفته و حریم کانال انتقال آب نیز حفظ خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – خسرو ارتقایی در جلسه بررسی مشکل معارضین پروژه کمربند جنوبی ورامین به لزوم همکاری و تعامل میان مسوولین، بر حفظ حریم مربوط به کانال انتقال آب در کمربندی جنوبی ورامین تأکید کرد.

وی افزود: در زمان احداث و بهره برداری از شبکه انتقال آب ورامین در دهه اول بعد از پیروزی انقلاب، هیچ یک از مناطق شهری ، آبادی ها، تأسیساتی وجود نداشته، در مسیر اجرای کانال های آبیاری وجود نداشته است ولی امروز در مجاور این کانال اراضی مهم کشاورزی قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: حریم ها در کانال های اصلی و فرعی و حتی کانالی که در مجاورت کمربندی جنوبی ورامین قرار دارد به این دلیل در نظر گرفته شده که ساخت و سازی در آن صورت نگیرد و از آن برای حفظ ابنیه و لایروبی کانال استفاده شود.

وی تصریح کرد : شرایط برای حفظ و نگهداری کانال انتقال آب رعایت شود تا این کانال بتواند خدمت خود به کشاورزان را به خوبی انجام دهد.

فرماندار ورامین وجود راه ها را مهم ترین محور توسعه هر جامعه دانسته و ادامه داد: اجرای طراحهای راه سازی ، زمینه را برای رشد و توسعه بیش از پیش مناطق مختلف فراهم کرده و مشکلات تردد و ترافیک را برطرف می کند.

محسن خوانساری افزود: ورامین به دلیل مهاجرپذیربودن و نزدیکی به تهران همواره با حجم وسیعی از خودروهای عبوری مواجه است و این امر می طلبد تا راه های دسترسی جدیدی را برای رفع مشکل ترافیک ایجاد کرد.

وی با اشاره به لزوم راه اندازی کمربندی جنوبی ورامین گفت : این طرح با وجود تکمیل شدن با معارضینی از جمله کشاورزان منطقه و شرکت آبفا مواجه است که این جلسه به منظور رفع این معارضین برگزار و با هم فکری و تعامل این مشکلات برطرف شود.

گفتنی است شهرداری ورامین در مجاور کانال انتقال آب جنوب ورامین اقدام به احداث مسیری به عنوان کمربندی جنوبی کرده که عدم هماهنگی با آبفای استان تهران و وجود مالکین و کشاورزان ، بهره برداری از این پروژه را ناممکن ساخته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*