۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 3667
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۹
  • 137 بازدید
  • ارسال توسط :

حسین قاسی زاده: هیئت های ورزشی قرچک عملکرد خوبی دارند

قرچک-خبرنگار ابتکار آنلاین: رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک در دومین جلسه هیئت های ورزشی گفت: هیئت های ورزشی قرچک عملکرد خوبی دارند. دومین جلسه هیئت های ورزشی شهرستان قرچک با حضور مسئولین هیئت ها برگزار گردید. حسین قاسی زاده دراین جلسه اظهـار داشت: مجـموعه هیئت های ورزشـی قرچک با تـوجه به مشکـلات و کمـبـودهـای […]

قرچک-خبرنگار ابتکار آنلاین: رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک در دومین جلسه هیئت های ورزشی گفت: هیئت های ورزشی قرچک عملکرد خوبی دارند.

دومین جلسه هیئت های ورزشی شهرستان قرچک با حضور مسئولین هیئت ها برگزار گردید.

حسین قاسی زاده دراین جلسه اظهـار داشت: مجـموعه هیئت های ورزشـی قرچک با تـوجه به مشکـلات و کمـبـودهـای مالی موجود عملـکرد خـوبی ارائه داده اند و با کمـترین امکـانـات بازدهـی مثبتی داشته انـد.

وی ادامه داد: شهرستان قرچک بسیار جای کار دارد و ما نیز در عرصه ورزش باید شرایط مساعدی را جهت رشد ورزشکاران و پویایی جوانان منطقه فراهم سازیم.

این مسئول افزود: هیئت های ورزشی بایستی با برنامه ریزی دقیق و تعیین چشم انداز در جهـت ارتقـاء ورزش شهرستان تلاش کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک گفت: تیم شهید منصوری قرچک به عنوان یک نماد باعث معرفی قرچک در کشور و آسیا شده است در همین راستا قهرمانی های متعدد در رشته های مختلف در سطوح کشوری، آسیایی و جهانی نیز این شرایط را به وجود آورده است از همین رو باید بیش از پیش تلاش نمود تا با افـزایش قهرمانی ها موفق تر از گذشته باشیم.

قاسی زاده در رابطه با جشنواره تابستانه نیز تاکید نمود: مسئولین هیئت های ورزشی برنامه های تدوین شده جشنواره تابستانه و مسابقات و برنامه های فرهنگی را با کیفیت وکمیت هرچه بهتر برگزار نمایند.

گفتنی است در ادامه جلسه نیز مسئولین هیئت های ورزشی گزارشی از عملکرد خود ارائه نمودند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*