۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 7108
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۳۵
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :

حضور مهری در دهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران

فیروزکوه – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان فیروزکوه با حضور در دهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از غرفه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه دیدن کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه با حضور در دهمین دوره […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان فیروزکوه با حضور در دهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از غرفه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه دیدن کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – ابوالقاسم مهری فرماندار فیروزکوه با حضور در دهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از غرفه دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه دیدن کرد.

در این برنامه، فرماندار فیروزکوه در معیت استاندار تهران و فرماندار تهران به بازدید از غرفه های مختلف نمایشگاه پرداخت.

مهری در خاتمه این بازدید اظهارکرد: امروز جوانان برومند و پژوهشگران ایران اسلامی با تحقق شعار “ما می توانیم” در عرصه های مختلف، به جهانیان ثابت کرده اند که ایرانی انگیزه و اراده لازم را برای فتح قله های افتخار دارد و در این راه تکریم و بزرگداشت نخبگان جامعه در فرهنگ سازی و نهادینه کردن ارزش ها بسیار تاثیرگذار است.

فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: نگاهی به تاریخ زندگی بشریت از گذشته های بسیار دور تاکنون نشان می دهد که راه پیشرفت جوامع از توسعه علمی گذشته است و تعالی و بالندگی جوامع در گرو تحقق این مهم می باشد.

وی با بیان اینکه پایه و اساس توسعه علمی پژوهش و تحقیق است، افزود: کانون پژوهش ها و تحقیقات علمی به خصوص در دوران معاصر، دانشگاه ها هستند و این نهادهای آکادمیک نیز باید به نوبه خود به پژوهش های علمی که منشا تولید علم و فناوری است، اهتمام داشته باشند.

مهری با بیان کلامی از مقام معظم رهبری در جمع نخبگان که “به دنبال نهضت علمی و فناوری باشید”، خاطرنشان کرد: برای تحقق چشم انداز ۲۰ ساله کشور در سال ۱۴۰۴ چاره ای جز پرداختن به پژوهش های علمی و توجه هر چه بیشتر به دانشمندان و دانشگاهیان نداریم.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رییس دانشگاه آزاد اسلامی، دیگر مسئولان حاضر در این بازدید در این روز بودند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*