۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » اردبیل » استان ها » عناوین اصلی
  • شناسه : 58087
  • ۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۹:۳۹
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
حمایت از سرمایه‌گذاران برای احداث پل‌های عابر پیاده مکانیزه در اردبیل
حمایت از سرمایه‌گذاران برای احداث پل‌های عابر پیاده مکانیزه در اردبیل

حمایت از سرمایه‌گذاران برای احداث پل‌های عابر پیاده مکانیزه در اردبیل

اردبیل – آبرومند: شهردار اردبیل گفت: با هدف توسعه پل‌های عابر پیاده مکانیزه در شهر اردبیل،‌ از سرمایه‌گذاران در این بخش به اشکال مختلف حمایت می‌کنیم. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – محمود صفری ۷ تیر در جریان بازدید از روند احداث پل‌های عابر پیاده در اردبیل اظهار کرد: ۲۷ پل عابر […]

اردبیل – آبرومند: شهردار اردبیل گفت: با هدف توسعه پل‌های عابر پیاده مکانیزه در شهر اردبیل،‌ از سرمایه‌گذاران در این بخش به اشکال مختلف حمایت می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – محمود صفری ۷ تیر در جریان بازدید از روند احداث پل‌های عابر پیاده در اردبیل اظهار کرد: ۲۷ پل عابر پیاده در سطح شهر اردبیل راه‌اندازی شده و ۶ دستگاه پل عابر پیاده نیز با مشارکت بخش خصوصی در حال احداث است.

 

وی تصریح کرد: امیدواریم با بهره‌برداری از ۲ دستگاه پل عابر پیاده جدید، تا پایان امسال بتوانیم خدمات بیشتری را در نقاط پرتردد برای گذر راحت شهروندان مهیا کنیم.

 

شهردار اردبیل فعالیت ۲ دستگاه پل مکانیزه را در شهر اردبیل یادآور شد و گفت: سالانه ۲ تا سه مورد پل عابر پیاده مورد تعویض و نگهداری قرار گرفته و رنگامیزی و مرمت آنها به انجام می‌رسد.

 

صفری افزود: در سال‌های گذشته قرار بود هفت دستگاه پل عابر پیاده در مسیرهای پرتردد نظیر جلوی ترمینال اردبیل، خیابان صیاد شیرازی، عطایی، انزاب و شهرک نیایش احداث و عملیاتی شود که به دلیل جانمایی نامناسب احداث آن با تأخیر و تعلل روبه‌رو شده است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با تعیین تکلیف قراردادهای قبلی سعی می‌کنیم تا پل‌های عابر پیاده را با جانمایی مناسب در نقاط جدید با همکاری بخش خصوصی اجرایی و عملیاتی کنیم که انتظار می‌رود در این حوزه نیز اقدامات مؤثر به انجام برسد.

 

شهردار اردبیل در مورد پل عابر پیاده برقی و مکانیزه حافظ اردبیل نیز اضافه کرد: این پروژه به سرعت تعیین تکلیف خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*