۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 59439
  • ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
حمله خرس به مرد ۴۵ساله مارگونی
حمله خرس به مرد ۴۵ساله مارگونی

حمله خرس به مرد ۴۵ساله مارگونی

کهگیلویه و بویراحمد – آبرومند: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از حمله یک قلاده خرس به مرد ۴۵ ساله در یکی از مناطق شهرستان مارگون خبر داد. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – جهانبخش وحدت نژاد در خصوص جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۱۳ […]

کهگیلویه و بویراحمد – آبرومند: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از حمله یک قلاده خرس به مرد ۴۵ ساله در یکی از مناطق شهرستان مارگون خبر داد.

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – جهانبخش وحدت نژاد در خصوص جزئیات این خبر گفت: در ساعت ۱۳ و ۴۷ دقیقه روز شنبه ۱۵ مردادماه ۱۴۰۱ یک مورد حمله خرس به مردی ۴۵ ساله به مرکز پیام اورژانس یاسوج اعلام شد.

 

وی ضمن اشاره به اعزام سریع پایگاه زیلایی به محل حادثه واقع در «سیاه کوه چاهن» از توابع «زیلایی» در شهرستان مارگون افزود: به دلیل صعب العبور بودن منطقه و نیاز به رسیدگی سریعتر به مصدوم، هم زمان با پایگاه اورژانس زیلایی بالگرد اورژانس هوایی به محل حادثه اعزام شد.

 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اورژانس استان کهگیلویه و بویراحمد، وحدت نژاد بیان کرد: پس از اقدامات مناسب درمانی توسط کارشناسان اورژانس هوایی، مصدوم به بیمارستان شهید جلیل یاسوج منتقل شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*