۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » گیلان
  • شناسه : 63982
  • ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۴
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
خدمات درمانی برای بیماران صعب العلاج در کشور رایگان شد
خدمات درمانی برای بیماران صعب العلاج در کشور رایگان شد

خدمات درمانی برای بیماران صعب العلاج در کشور رایگان شد

رشت – آبرومند: مدیرعامل بیمه سلامت ایران از رایگان شدن خدمات درمانی بیماران صعب العلاج در کشور خبر داد و گفت: مبتلایان به ۱۰۷ نوع بیماری نادر و خاص از خدمات رایگان بیمه سلامت استفاده می کنند. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر- محمد مهدی ناصحی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران از رایگان […]

رشت – آبرومند: مدیرعامل بیمه سلامت ایران از رایگان شدن خدمات درمانی بیماران صعب العلاج در کشور خبر داد و گفت: مبتلایان به ۱۰۷ نوع بیماری نادر و خاص از خدمات رایگان بیمه سلامت استفاده می کنند.

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر- محمد مهدی ناصحی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران از رایگان شدن ارائه خدمات درمانی به بیماران صعب العلاج در کشور خبر داد و اظهار کرد: مبتلایان به ۱۰۷ نوع بیماری نادر و خاص از خدمات رایگان بیمه سلامت استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه بیمه سلامت ۹۰ تا ۱۰۰ درصد هزینه‌های این بیماران خاص را پرداخت می‌کند، افزود: ۴۵ میلیون و ۷۰۰ هزار ایرانی تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

مدیرعامل بیمه سلامت ایران ادامه داد: بیمه سلامت ایران سال گذشته بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان از هزینه‌های درمانی بیمه شدگان را پرداخت کرده و بر اساس پیش بینی‌ها امسال نیز ۳۰ هزار میلیارد تومان از هزینه‌های درمانی بیماران را پرداخت شود.

ناصحی بر لزوم پذیرش نسخه نویسی برخط پزشکان در سراسر کشور برای پرداخت هزینه‌های بیماران اشاره کرد و گفت: بر اساس قانون تمام نسخه‌ها باید الکترونیکی شود اما برخی پزشکان هنوز از نسخه‌های کاغذی استفاده می‌کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*