۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی
  • شناسه : 27634
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۲
  • 120 بازدید
  • ارسال توسط :
خسارت ۱۳ خودرو آسیب دیده در حادثه تپه شهدای فیروزآباد پرداخت می شود
خسارت ۱۳ خودرو آسیب دیده در حادثه تپه شهدای فیروزآباد پرداخت می شود

خسارت ۱۳ خودرو آسیب دیده در حادثه تپه شهدای فیروزآباد پرداخت می شود

شیراز- آبرومند: فرماندار فیروزآباد گفت: خسارت ۱۳ خودرو که بامداد دوشنبه در حادثه نقص فنی اتوبوس حامل دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی در تپه شهدای دچار آسیب شدند، پرداخت می شود. به گزارش خبرنگار ما – سید کمال علوی سه شنبه پس از پایان جلسه بررسی علت نقص فنی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی […]

شیراز- آبرومند: فرماندار فیروزآباد گفت: خسارت ۱۳ خودرو که بامداد دوشنبه در حادثه نقص فنی اتوبوس حامل دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی در تپه شهدای دچار آسیب شدند، پرداخت می شود.

به گزارش خبرنگار ما – سید کمال علوی سه شنبه پس از پایان جلسه بررسی علت نقص فنی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی افزود: این خسارت ها براساس تعهدات بیمه و ضوابط دانشگاه آزاد اسلامی قابل پرداخت است.

 

وی ادامه داد: در جلسه امروز که راننده اتوبوس، مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی، پلیس راهور، دادستان، فرمانده سپاه و بیمه ایران حضور داشتند، ابعاد مختلف این حادثه بررسی شد.

علوی بیان کرد: ساعت ۳:۳۰ بامداد دوشنبه اتوبوس حامل دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی که برای شرکت در مراسم دومین شب از شب‌های قدر در محل تپه شهدای فیروزآباد شرکت کرده بودند، قصد بازگرداندن دانشجویان به خوابگاه دانشجویی را داشت که در لحظه حرکت، اتوبوس دچار نقص فنی شد.

فرماندار فیروزآباد گفت: با توجه به قرار گرفتن تپه شهدای فیروزآباد در ارتفاع، شیب تندی برای پایین آمدن از این تپه وجود دارد که راننده اتوبوس پس از آنکه متوجه روشن شدن چراغ ترمز و خارج شدن کنترل اتوبوس شد، برای برخورد نکردن با جمعیت زیاد حاضر در آن محل، اتوبوس را به سمت خودروهای پارک شده هدایت کرد.

علوی افزود: در این حادثه ۱۳ خودرو خسارت دیدند اما هیچ تلفات جانی در این حادثه نداشتیم.

وی ادامه داد: در جلسه امروز مقرر شد میزان خسارت وارده به خودروها توسط کارشناسان بیمه مشخص شود و خودروهای خسارت دیده از محل بیمه ایران طبق تعهدات این بیمه گذار نسبت به اتوبوس و همچنین از محل منابع دانشگاه آزاد اسلامی، خسارت خود را دریافت کنند.

فرماندار فیروزآباد گفت: به تمام دستگاه‌ها و واحدها اعم از دولتی و غیردولتی در شورای ترافیک و همچنین در کمیسیون دانشجویی و کارگری تکلیف کرده‌ایم که حتماً باید نسبت به کنترل خودروها و بررسی ایمنی و بیمه آن اقدام کنند.

 

فیروزآباد فاصله حدود ۹۰ کیلومتری جنوب غربی شیراز است.

(منبع خبر: ایرنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*