۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7332
  • ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۳
  • 130 بازدید
  • ارسال توسط :

خیرین مدرسه ساز بازوان توانمندی برای آموزش و پرورش هستند

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: خیرین مدرسه ساز بازوان توانمندی برای آموزش و پرورش هستند. که این کار خیر آنان از اهمیت بسیار والایی برخوردار است. به گزارش خبرنگار ما – چهارمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان قرچک با حضور علی صادقی فرماندار ، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، جعفر […]

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: خیرین مدرسه ساز بازوان توانمندی برای آموزش و پرورش هستند. که این کار خیر آنان از اهمیت بسیار والایی برخوردار است.

به گزارش خبرنگار ما – چهارمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان قرچک با حضور علی صادقی فرماندار ، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، جعفر نجفی عرب مشاور مدیر کل آموزش و پرورش استان تهران، مسئولان شهرستان و استانی و جمعی از خیرین مدرسه ساز شهرستان نیر در تالار شهر قشنگ برگزار شد .

در این مراسم علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک گفت: صحبت از شخصیت خیرین یعنی صحبت از علم و دانش و تربیت و شرافت ایرانی و امروز مردم شهرستان قرچک این کار خدا پسندانه را به نحوه احسن انجام می دهند.

 gh-2

وی گفت: فرهنگ مدرسه سازی حتی به خارج از مرزهای کشور کسترش یافته که الان شاهد ساخت مدرسه های ایرانی توسط خیرین مدرسه ساز برای دانش آموزان ایران هستیم .

وی با اشاره به امر خطیر مدرسه سازی گفت: کارهای خیر از طریق خداوند و پیامبران امر به بشریت منتقل شده و خداوند فرموده که تمام کارهای خیر را دوست می دارم .شما فرصت تعلیم و تربیت را فراهم می کنید، شاید کودکانی که با کار خیر شما فرصت تعلیم می یابند در آینده یک سیاستمدار نیک یا یک مصلح بزرگ یا پزشکی حاذق شوند و جان میلیون‌ها نفر را نجات دهند.

وی با تاکید بر اهمیت و جایگاه دانش و علم‌آموزی در جامعه و لزوم تلاش برای تقویت زیرساخت‌های این بخش گفت: خیرین مدرسه‌ساز انسان‌های بزرگی هستند که در راستای فراهم کردن محیط رشد علم و دانش اموال خود را صرف می‌کنند و به همین سبب این اقدام خیرین مورد احترام همگان در جامعه است.

صادقی با تجلیل از این اقدام و عمل خداپسندانه خیرین خاطرنشان کرد: این کار نیک و معنوی و فرهنگی خیرین همواره در طول تاریخ ماندگار خواهد بود.

 gh

وی با اشاره به خدمات و فداکاری‌های خیرین مدرسه‌ساز گفت: خیرین با کار خیر خود با خدا معامله کرده‌اند و خداوند این لیاقت و شایستگی را به این عزیزان اعطا کرده و این یک صدقه جاریه است.

وی در پایان گفت: خیرین مدرسه ساز بازوان توانمندی برای آموزش و پرورش هستند که این کار خیر آنان از اهمیت بسیار والایی برخوردار است.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*