۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 7371
  • ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۳
  • 126 بازدید
  • ارسال توسط :

دادستان و فرمانده انتظامی پاکدشت تأکید کردند تعامل دستگاه قضایی و انتظامی، لازمه تداوم نظم و امنیت است

پاکدشت – ابتکار ورامین: دادستان دادسرای عمومی و انقلاب پاکدشت و فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت بر تعامل دستگاه قضایی و انتظامی برای تداوم نظم و امنیت موجود تاکید کردند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – فرمانده و عوامل انتظامی شهرستان پاکدشت با دادستان دادسرای عمومی و انقلاب پاکدشت […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: دادستان دادسرای عمومی و انقلاب پاکدشت و فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت بر تعامل دستگاه قضایی و انتظامی برای تداوم نظم و امنیت موجود تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – فرمانده و عوامل انتظامی شهرستان پاکدشت با دادستان دادسرای عمومی و انقلاب پاکدشت دیدار و گفت‌وگو کردند.

سرهنگ سلمان آدینه وند با اشاره به اینکه امنیت حاکم در شهرستان پاکدشت در حد مطلوب است، اظهار داشت: افزایش همکاری ها بین دو دستگاه زمینه تسریع در رسیدگی به امور، رفع نواقص و مشکلات و بهبود خدمات دهی و پاسخگویی را به دنبال خواهد داشت.

وی تعامل دستگاه قضایی و انتظامی را باعث افزایش امنیت در جامعه دانست و گفت: تعامل و همدلی بین دستگاه قضایی و نیروی انتظامی به جایگاه خوبی رسیده است و بایستی از این موقعیت به خوبی استفاده شود تا نتیجه بهتر که همان افزایش ارتقا امنیت اجتماعی و امنیت پایدار در جامعه است، حاصل شود و با همبستگی، آرامش و احساس امنیت پایدار جامعه به جایگاه واقعی خود می رسد.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: مقوله امنیت یک فرایند کمی و احساس امنیت مقوله ای کیفی است؛ لذا باید تلاش همه جانبه ای در شهرستان صورت گیرد تا مردم امنیت موجود را احساس نمایند.

رحیم علیش پور، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب پاکدشت نیز در ادامه تقویت هماهنگی ها بین دو دستگاه را سبب ارتقاء امنیت در ابعاد مختلف برشمرد و اظهار داشت: اقتدار پلیس و دستگاه قضا در خدمت شبانه روزی به مردم است.

وی آمادگی دستگاه قضا را در همکاری با نیروی انتظامی اعلام و خاطر نشان کرد: حاضر به همکاری های گسترده با عوامل نیروی انتظامی در بحث نظم، امنیت و برخورد با مخلان جامعه هستیم.

علیش پور در ادامه ضمن تشکر از عملکرد سالانه نیروی انتظامی، تداوم فعالیت‌های پیشگیرانه را در کاهش جرم مهم توصیف کرد و افزود: دستگاه قضا و نیروی انتظامی مکمل یکدیگر بوده و باید همدیگر را تقویت کنند.

این مقام قضایی خاطر نشان کرد: کار پلیس بسیار سخت و حساس است و ماموران انتظامی بایستی با افزایش دانش قضایی و اجتماعی خود در انجام هر چه بهتر ماموریت ها با هدف مشخص گام بردارند تا شاهد ارتقاء امنیت در سطح استان و کشور باشیم.

وی در پایان ضمن تقدیر از عملکرد پلیس در پیشگیری از جرائم و برقراری نظم و امنیت ابراز داشت: نیروی انتظامی با تلاش شبانه روزی عرصه را بر مجرمان سخت کرده و حاصل این تلاش برقراری نظم و امنیت پایدار است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*