۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 27745
  • ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
  • 144 بازدید
  • ارسال توسط :
درخشش دانش آموز فیروزکوهی در مسابقات کشوری پرسش مهر
درخشش دانش آموز فیروزکوهی در مسابقات کشوری پرسش مهر

درخشش دانش آموز فیروزکوهی در مسابقات کشوری پرسش مهر

فیروزکوه – آبرومند: مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه از کسب رتبه اول کشوری دانش آموز فیروزکوهی در رشته عکاسی مسابقات پرسش مهر خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – محمدرضا بنار با اعلام این خبر اظهار کرد:  کسب این مقام را یک دستاورد ارزشمند برای شهرستان می باشد.   وی ضمن تبریک به […]

فیروزکوه – آبرومند: مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه از کسب رتبه اول کشوری دانش آموز فیروزکوهی در رشته عکاسی مسابقات پرسش مهر خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – محمدرضا بنار با اعلام این خبر اظهار کرد:  کسب این مقام را یک دستاورد ارزشمند برای شهرستان می باشد.

 

وی ضمن تبریک به این دانش آموز گفت: این دانش آموزان نشان می دهند که شهرستان از چه توانمندی هایی برخوردار است؛ امیدواریم با برنامه ریزی صحیح بتوانیم از وجود اینگونه استعداد ها در منطقه بهره ببریم و شاهد موفقیت روز افزون  این دانش آموزان مستعد و توانمند باشیم.

 

مدیر اداره آموزش و پرورش فیروزکوه افزود: محمدجواد بلباسی از دانش آموزان بسیار فعال و مستعد شهرستان است که با شرکت در رشته عکاسی این مسابقات، موفق به کسب رتبه اول در کشور شد.

 

گفتنی است این مسابقات هر ساله با هدف پرورش روحیه پرسش‌گری و توانایی نقد و تحلیل پدیده‌ها، ایجاد تعامل بیشتر میان معلمان و دانش‌آموزان، ایجاد نشاط، شادابی و تحرک بیشتر در مدارس، ترویج و تقویت امر تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش، گسترش و تقویت فعالیت‌های گروهی و کشف، رشد و پرورش استعدادهای بالقوه برگزار می گردد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*