۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پاكدشت » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 4214
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۲
  • 211 بازدید
  • ارسال توسط :

درخشش رزمی‌کاران پاکدشتی در مسابقات کیک‌بوکسینگ بین‌المللی

پاکدشت- ابتکارآنلاین: تیم کیک‌بوکسینگ بین‌المللی استان تهران با درخشش رزمی‌کاران پاکدشتی برای پنجمین سال متوالی به مقام قهرمانی دست یافت. تیم کیکبوکسینگ بین‌المللی استان تهران با درخشش رزمیکاران پاکدشتی برای پنجمین سال متوالی به مقام قهرمانی دست یافت. این مسابقات به میزبانی شهرستان شهریار برگزار شد و علی امیری به‌عنوان مسئول کیکبوکسینگ بین‌المللی استان تهران، […]

پاکدشت- ابتکارآنلاین: تیم کیک‌بوکسینگ بین‌المللی استان تهران با درخشش رزمی‌کاران پاکدشتی برای پنجمین سال متوالی به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم کیکبوکسینگ بین‌المللی استان تهران با درخشش رزمیکاران پاکدشتی برای پنجمین سال متوالی به مقام قهرمانی دست یافت.

این مسابقات به میزبانی شهرستان شهریار برگزار شد و علی امیری به‌عنوان مسئول کیکبوکسینگ بین‌المللی استان تهران، با هدایت خود راه قهرمانی را برای این تیم هموار کرد.

به گزارش فارس، از شهرستان پاکدشت محسن سلگی،سیدعلی موسوی، موسی اکبری و حسن محمدی توانستند مقام دوم این رقابت‌ها را کسب کنند و سجاد بهرامی نیز بر سکوی سومی ایستاد.

دیگر خبر از رشته کیکبوکسینگ این که اشکان درفش کاویان و سینا یاری رزمیکاران پاکدشت در رشته کیکبوکسینگ توانستند با درخشش در مسابقات کشوری این رشته  که به میزبانی فریدون‌کنار برگزار شد مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*