۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 63071
  • ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
در اغتشاشات اخیر مسئله حجاب و آزادی بهانه‌ای بود
در اغتشاشات اخیر مسئله حجاب و آزادی بهانه‌ای بود

در اغتشاشات اخیر مسئله حجاب و آزادی بهانه‌ای بود

فیروزکوه – آبرومند: در فتنه اخیر، برخی جریانات سیاسی کشور با موج سواری کردن و حمایت از اغتشاشگران زمینه‌ی ناامنی در جامعه را فراهم ساختند. به گزارش خبرنگار آبرومند – امام جمعه فیروزکوه در خطبه‌های این هفته نمازجمعه گفت: این جریانات می‌گفتند باید صدای مردم شنیده شود بله ما هم می‌گوییم باید صدای مردم شنیده […]

فیروزکوه – آبرومند: در فتنه اخیر، برخی جریانات سیاسی کشور با موج سواری کردن و حمایت از اغتشاشگران زمینه‌ی ناامنی در جامعه را فراهم ساختند.

به گزارش خبرنگار آبرومند – امام جمعه فیروزکوه در خطبه‌های این هفته نمازجمعه گفت: این جریانات می‌گفتند باید صدای مردم شنیده شود بله ما هم می‌گوییم باید صدای مردم شنیده شود، اما مردم از نظر شما چه کسانی هستند؟

حجت الاسلام حسن حیدری افزود:مردم آن دکتری نیست که صد‌ها میلیون درآمد دارد و همچون حیوان درنده به جان شهید عجمیان یک کارگر ساده ساختمان می‌افتد.

وی گفت: مردم آن سلبریتی نیست که از حمایت همین مردم، این کشور و نظام گردن کلفت کرده و امروز به این کشور و نظام خیانت می‌کند و امنیت همه را با حمایت از اغتشاشگران بر هم می‌زند.

خطیب نماز جمعه فیروزکوه افزود: مردم آن کارگر ساده‌ای است که با هزاران زحمت لقمه حلالی در می‌آورد و هر جا هم کشور نیاز دارد همین‌ها سینه چاک انقلاب و کشور هستند.

حجت الاسلام حیدری گفت: در اغتشاشات اخیر مسئله حجاب و آزادی بهانه‌ای بود چرا که دغدغه مردم ما این‌ها نیست.

وی افزود: ما نباید محاسبه و مبنای دینداری در جامعه را بر اساس تبلیغات اشتباهی که انجام می‌دهند بگذاریم، چرا که موجه نیست که اگر یکی از دختران و زنان ما در جامعه نسبت به مسئله حجاب کمتر توجه دارد پس دیندار نیست و جامعه در حال نابودی است.

امام جمعه فیروزکوه گفت: دختران ما همان‌هایی هستند که در ۱۳ آبان، ۲۲ بهمن و تشییع جنازه سردار دل‌ها بدون اجبار و تهدید بلکه از روی اعتقاد و باور میلیونی به میدان می‌آیند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*