۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پيشوا » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 2466
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۰
  • 128 بازدید
  • ارسال توسط :

در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان صورت گرفت با حمایت فرماندار؛ شهرستان پیشوا میزبان مسابقات والیبال کشور می شود

پیشوا – رامین نیوز: فرماندار پیشوا گفت: از باشگاه فرهنگی ورزشی ۱۵ خرداد حمایت می کنیم چون آبروی شهرستان است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز – در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پیشوا، عباس ملکوتی خواه با درود و سلام به ارواح طیبه شهداء و امام راحل و تبریک اعیاد شعبانیه، گفت در […]

پیشوا – رامین نیوز: فرماندار پیشوا گفت: از باشگاه فرهنگی ورزشی ۱۵ خرداد حمایت می کنیم چون آبروی شهرستان است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز – در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پیشوا، عباس ملکوتی خواه با درود و سلام به ارواح طیبه شهداء و امام راحل و تبریک اعیاد شعبانیه، گفت در آستانه سالگرد ارتحال حضرت امام
خمینی(ره) و بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد هستیم و امیدواریم با برگزاری برنامه های ویژه ای؛ دین خود را به امام و مردم غیور منطقه ادا نماییم.

فرماندار پیشوا در ادامه با اشاره به نامگذاری سال ۹۳ به عنوان سال “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” افزود: حضرت امام(ره) در شیوه اداره کشور توجه خاصی به قشر جوان داشتند و تاکید می کردند؛ در وصیت نامه این مرد بزرگ و آسمانی خطاب به مسئولان آمده است: به آینده سازان کشور که کلیه امور آینده در دست ایشان است توجه ویژه ای نمایید.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پیشوا خاطر نشان کرد: برنامه ها باید ساماندهی و یکپارچه شود و از موازی کاری و انجام برنامه های تکراری جلوگیری شود .

ملکوتی خواه در ادامه گفت: از بحث فرهنگ و جوانان موضوعی مهمتر نداریم و نباید روسای ادارات به امید ورزش وجوانان و آموزش و پرورش باشند باید وظیفه همگانی شود.

فرماندار پیشوا در پایان صحبت های خود اضافه نمودند که مشکلات هیئت والیبال را که اقدام بسیار خوبی جهت میزبانی مسابقات والیبال کشوری انجام داده را با هماهنگی مسئولان مرتفع خواهیم کرد؛ چرا که این موضوع سبب مطرح شدن در کشور است و باید همه کمک کنند تا اداره ورزش وجوانان موفق شود و آبروی شهرستان حفظ شود.

IMG_0638

همچنین این مقام مسئول به حمایت از بخش خصوصی اشاره و افزود: مجموعه فرمانداری و ادارات شهرستان آماده حمایت و همکاری با بخش خصوصی است به شرط اینکه فرد سرمایه گذار اهل کار باشد نه به دنبال امتیازات و … و این مورد طی جلسه ای مجزا پیگیری خواهد شد.

سید جمال جلیلی معاون سیاسی انتظامی فرماندار نیز با اشاره به ضرورت توجه به کلیه مسائل جوانان از قبیل ازدواج، اشتغال و مهمتر از همه اوقات فراغت گفتند: باید با برنامه ریزی مدون، یادگاری خوبی برای قشر آینده ساز به جا بگذاریم و برای رسیدن به این مهم همدلی و همسویی کلیه مسئولان شهرستان را می طلبد.

در ادامه محسن خادمی گفت: با همت فرماندار و پیگیری ایشان اولین جلسه همزمان با شروع ایام مهم خرداد و اوقات فراغت جوانان با ۶ عنوان برگزار شد .

IMG_0644

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پیشوا در ادامه افزود: اداره ورزش وجوانان ۱۵ برنامه ویژه ایام خرداد و اوقات فراغت جوانان در دوبخش آقایان و بانوان پیش بینی نموده و امیدوارم که کلیه مسئولان نیز برای یکپارچه شدن و ساماندهی برنامه ها؛ اقدام به تدوین برنامه های فرهنگی و جهت برگزاری مسابقات ورزشی و اوقات فراغت جوانان کمک نمایند.

از مهمترین مصوبات این جلسه می توان به همگانی شدن کلیه امکانات ادارات و ارگانهای شهرستان جهت اوقات فراغت، حمایت همه جانبه از بخش خصوصی، حمایت از تنها نماینده شهرستان جهت حضور در لیگ والیبال دسته اول کشور اشاره نمود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*