۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 4561
  • ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۸
  • 154 بازدید
  • ارسال توسط :

در مراسم شام غریبان شهرری صورت گرفت: تقدیر مجدد از کناره گیری عارف در انتخابات ۹۲

ابتکارآنلاین: رئیس بنیاد امید ایرانیان همزمان با شام غریبان حسینی با حضور در شهر ری و حرم عبدالعظیم حسنی (ع) به سوگواری برای سرور و سالار شهیدان پرداخت. محمدرضا عارف شامگاه سه شنبه همزمان با شام غریبان ال عصمت و طهارت به شهر ری رفت. هیات و بیت الایتام ورزشکاران و پهلوانان شهر ری که […]

ابتکارآنلاین: رئیس بنیاد امید ایرانیان همزمان با شام غریبان حسینی با حضور در شهر ری و حرم عبدالعظیم حسنی (ع) به سوگواری برای سرور و سالار شهیدان پرداخت.
محمدرضا عارف شامگاه سه شنبه همزمان با شام غریبان ال عصمت و طهارت به شهر ری رفت. هیات و بیت الایتام ورزشکاران و پهلوانان شهر ری که با مدیریت پهلوان محمد محمودی سرپرستی حدود ١٨٠٠ خانواده و یتیم را بر عهده دارد مقصد نخست عارف بود.
وی به همراه خیل کثیری از ورزشکاران و پهلوانان و مردم منطقه امامزاده عبد الله شهر ری به سوگواری برای سرور و سالار شهیدان پرداخت.
در ابتدای ورود عارف به این هیات، حجه الاسلام ایلکا، خطیب و روحانی این هیات با با بیان اینکه خصلت پهلوانی را در قیام عاشورا به دفعات می‌توان دید، عارف را پهلوان عرصه سیاست ایران نامید و از کناره گیری پهلوانانه وی از رقابت انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته به عنوان برگ زرینی در تاریخ سیاست ایران نام برد.
پس از این مراسم، عارف با حضور در آستان مقدس حضرت عبد العظیم حسنی (ع) ضمن زیارت سه امامزاده متبرکه، با حضور بر مزار آیت الله مهدوی کنی و ذکر فاتحه به مقام این عالم دینی ادای احترام کرد.
همچنین رئیس بنیاد امید ایرانیان بر مزار مرحوم طیب حاج رضایی حضور یافت و با ذکر فاتحه برای این شهید انقلاب اسلامی و پهلوان نامی، نسبت به مقام شامخ این شهید و دیگر شهیدان انقلاب و جنگ تحمیلی ادای احترام کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*