۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 6001
  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۲
  • 93 بازدید
  • ارسال توسط :

در هفته ۱۱ لیگ فوتسال توابع استان تهران صورت گرفت شکست سنگین تیم فوتسال پاکدشت در مقابل تیم شهید منصوری پیشوا

پیشوا – ابتکار ورامین: در هفته ۱۱ مسابقات لیگ فوتسال توابع استان تهران که به میزبانی شهرستان پاکدشت صورت پذیرفت ؛ تیم میزبان در مقابل بازیکنان تیم شهید منصوری پیشوا تن به شکستی سنگین داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا – بنا براین گزارش در دیداری […]

پیشوا – ابتکار ورامین: در هفته ۱۱ مسابقات لیگ فوتسال توابع استان تهران که به میزبانی شهرستان پاکدشت صورت پذیرفت ؛ تیم میزبان در مقابل بازیکنان تیم شهید منصوری پیشوا تن به شکستی سنگین داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا – بنا براین گزارش در دیداری که روز گذشته در سالن شهداء پاکدشت انجام گرفت تیم شهید منصوری پیشوا توانست با نتیجه پرگل ۴ بر ۱ تیم شهداء پاکدشت را شکست دهد.

فرمانده پایگاه مقاومت شهید منصوری پیشوا در ادامه گفت : در نیمه اول بازی تیم ما با گل زیبای سید مقداد طباطبایی پیش افتاد و سرانجام با نتیجه یک بریک دوتیم نیمه اول را سرانجام رساندند که در خاتمه و در نیمه دوم بازیکنان تیم شهید منصوری با اجرای بازی گروهی خوب توانست توسط کاپیتان با تجربه تیم “محمد اردستانی ” ۳ گل در دروازه حریف جای دهد و اولین شکست تیم شهداء پاکدشت در این دیدارها در خانه خودش تجربه شد.

داود جندقی در پایان ضمن اضهار خرسندی و تقدیر و تشکر از زحمات حسین مرادی سرپرست تیم و علی الخصوص بازیکنان تصریح کرد: تیم فوتسال شهید منصوری پیشوا با هزینه شخصی بنام شهرستان پیشوا و از جانب نیروی مقاومت بسیج و اداره ورزش وجوانان در مسابقات توابع شرکت نموده و تاکنون کلیه بازیهای خارج از خانه خود را با پیروزی به پایان رسانیده است و امیدواریم با کسب عنوان قهرمانی و راهیابی به مسابقات لیگ سه کشور بتوانیم توجه مسئولان امر را به وضعیت مالی تیم جلب نماییم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*