۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 28163
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
  • 105 بازدید
  • ارسال توسط :
دستور تخریب ۹بنای غیرمجاز بستر رودخانه جاجرود در باقرآباد صادر شد
دستور تخریب ۹بنای غیرمجاز بستر رودخانه جاجرود در باقرآباد صادر شد

دستور تخریب ۹بنای غیرمجاز بستر رودخانه جاجرود در باقرآباد صادر شد

قرچک- آبرومند: دادستان عمومی و انقلاب قرچک گفت: دستور تخلیه و تخریب ۹بنای غیرمجاز بستر رودخانه جاجرود در باقرآباد صادر شده است. به گزارش خبرنگار ما – احدالله سینکایی در خصوص خانه‌های مسکونی که در بستر رودخانه جاجرود در منطقه باقرآباد قرچک وجود دارند اظهار داشت: طبق قانون ایجاد هر نوع اعیانی و دخل و […]

قرچک- آبرومند: دادستان عمومی و انقلاب قرچک گفت: دستور تخلیه و تخریب ۹بنای غیرمجاز بستر رودخانه جاجرود در باقرآباد صادر شده است.

به گزارش خبرنگار ما – احدالله سینکایی در خصوص خانه‌های مسکونی که در بستر رودخانه جاجرود در منطقه باقرآباد قرچک وجود دارند اظهار داشت: طبق قانون ایجاد هر نوع اعیانی و دخل و تصرف در حریم و بستر رودخانه‌ها ممنوع است و برخی خانه‌ها با بی‌توجهی در بستر رودخانه‌ها ساخته می‌شوند که این ساخت‌وسازهای غیرمجاز نه‌تنها تلفات و خسارات وقوع سیل را افزایش می‌دهد، بلکه می‌تواند خطرات جانی و مالی بسیاری را در پی داشته باشد.

 

سینکایی در ادامه با بیان اینکه قلع و قمع ۷ بنای غیرمجاز محدوده روستا و دو بنای دیگر در محدوده شهری بستر رودخانه جاجرود در باقرآباد قرچک گفت: در بستر رودخانه جاجرود در باقرآباد حدود ۹ بنای غیرمجاز در سالیان گذشته احداث شد که دستور تخلیه و قلع و قمع آن‌ها صادر شده است.

 

وی افزود: در این‌باره با فرمانداری و ستاد بحران جلسه‌ای تشکیل داده‌ایم و مقرر شد از سوی وزارت مسکن و شهرسازی برای هفت‌خانواده روستای باقرآباد مسکن تهیه شود و بعد از آن بناهای غیرمجاز تخلیه و قلع و قمع شود.

 

دادستان عمومی و انقلاب قرچک با بیان اینکه ۲ بنای دیگر نیز در محدوده شهری رودخانه جاجرود توسط شهرداری تملک و تخریب می‌شود گفت: جلوگیری از این ساخت و سازها نیاز به نظارت دقیق و فرهنگ سازی دارد چرا که فرهنگ‌سازی عمومی برای رعایت حریم و بستر رودخانه‌ها در هنگام ساخت‌وساز و آزادسازی و بازگشایی بستر رودخانه‌ها و ساماندهی آن‌ها می‌تواند از به‌وجود آمدن حوادث دلخراش جلوگیری کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*