۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 58034
  • ۰۵ تیر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۳
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگاه قضا به ۲ میلیون مترمربع فضای اداری نیاز دارد
دستگاه قضا به ۲ میلیون مترمربع فضای اداری نیاز دارد

دستگاه قضا به ۲ میلیون مترمربع فضای اداری نیاز دارد

پردیس – آبرومند: معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه گفت: بر اساس استانداردهای سازمان برنامه و بودجه، به چهار میلیون مترمربع فضای اداری نیاز داریم و این قوه در حال حاضر تنها حدود ۲ میلیون مترمربع فضای اداری در اختیار دارد. به گزارش خبرنگار ما – ابراهیم شاهرخیان روز یکشنبه در آیین افتتاح ساختمان […]

پردیس – آبرومند: معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه گفت: بر اساس استانداردهای سازمان برنامه و بودجه، به چهار میلیون مترمربع فضای اداری نیاز داریم و این قوه در حال حاضر تنها حدود ۲ میلیون مترمربع فضای اداری در اختیار دارد.

به گزارش خبرنگار ما – ابراهیم شاهرخیان روز یکشنبه در آیین افتتاح ساختمان جدید دادگستری شهرستان در پردیس اظهار داشت: بسیاری از فضاهای اداری موجود، مستهلک و فرسوده هستند که نیاز به تعمیر و باز سازی دارند.

 

وی ادامه داد: فضای اداری یکی از مشکلات عمده ارباب رجوع و همکاران ما است، بسیاری از ساختمانهای قوه قضائیه استیجاری  هستند که مشکلات و موارد متعددی را ایجاد کرده و رفع مشکل فضای اداری شهرستان پردیس برای ایجاد فضایی مناسب برای ارباب رجوع و همکاران قابل قدردانی است.

 

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه با اشاره به سختی کار همکاران در این قوه ، خاطرنشان کرد: حجم بالای پرونده و مراجعان، کمبود فضای اداری  تجهیزات و مزایای پایین شرایط کاری بسیار سخت و طاقت فرسایی برای همکاران ما ایجاد کرده است و بسیاری از همکاران در خارج از وقت اداری و روزهای تعطیل نیز در حال رسیدگی به پرونده های مراجعان هستند که قابل تقدیر است.

 

جلیلیان افزود: پس از صدور بیانیه گام دوم  انقلاب و مطالبات رهبر معظم انقلاب مربوط به انجام  تعهد قضایی و انتظارات  برحق و درستی که مردم از اصلاحات جدید در قوه قضائیه دارند لزوم تبیین یک سند تحولی با تکیه بر تجارب دستاوردها و شناخت دقیق از ظرفیت ها و توانمدی ها در دستگاه قضا بیش از پیش احساس می شد.

 

وی اضافه کرد: در دوره ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در قوه قضائیه تبیین سند تحولی قوه قضائیه با  استفاده از ظرفیتها و دانش همکاران داخل و خارج انجام شد  و سند تبیین و در دوره ریاست غلامحسین محسنی اژه ای دوره ارتقا پیدا کرد که  به عنوان سند راه قوه قضائیه مد نظر همه مسئولان است.

 

این مسئول درباره اقدامات انجام شده برای افزایش مزایا و امکانات رفاهی کار کنان این نهاد، خاطرنشان کرد : توسعه نیروی انسانی  و منابع مالی، پرداخت مستمر حقوق و افزایش مزایا، درنظر گرفتن پرداختی فوق العاده برای پرونده ها و اطاله دادرسی، وام قرض الحسنه و وام خرید کالا که به مرور به تمام استانها تخصیص داه می‌شود.

 

شاهرخیان یادآور شد: با مذاکرات انجام شده با وزیر راه و شهرسازی و سایر دستگاههای مرتبط اقداماتی برای تامین مسکن کارکنان قوه قضائیه در دست اقدام است و پس از نهایی شدن اطلاع رسانی خواهد شد.

 

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*