۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 59686
  • ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۲
  • 28 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری زنی با جلیقه انتحاری قلابی در سراوان
دستگیری زنی با جلیقه انتحاری قلابی در سراوان

دستگیری زنی با جلیقه انتحاری قلابی در سراوان

سیستان و بلوچستان – آبرومند: معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری زنی با کمربند انتحاری قلابی در سراوان خبر داد. به گزارش خبرنگار آبرومند – سرهنگ علی رحیمی اظهار داشت: در شب عاشورای حسینی مامورین پلیس زن گیت بازرسی خواهران در ورودی محل مراسم عزاداری شب دهم محرم متوجه […]

سیستان و بلوچستان – آبرومند: معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری زنی با کمربند انتحاری قلابی در سراوان خبر داد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – سرهنگ علی رحیمی اظهار داشت: در شب عاشورای حسینی مامورین پلیس زن گیت بازرسی خواهران در ورودی محل مراسم عزاداری شب دهم محرم متوجه ورود یک زن حدوداً سی ساله با حرکات مشکوک به چادر گیت بازرسی بانوان شدن که پس از اینکه مامورین نسوان قصد بازرسی وی را داشتند تهدید به انتحار خود کرده که بلافاصله ماموران انتظامی و امنیتی اقدام به دستگیری وی کردند.

 

سرهنگ رحیمی افزود:پس از دستگیری وی و بازرسی متوجه بسته بودن چیزی شبیه جلیقه انفجاری به دور کمر وی شدند که پس از باز کردن آن مشخص شده این جلیقه فاقد قابلیت انفجاری داشته و نامبرده به جهت رسیدگی‌های بعدی در اختیار مقامات امنیتی و قضایی قرار گرفته است.

 

وی تصریح کرد:با همراهی و هوشمندی مردم عزیز و ولایت مدار سیستان و بلوچستان و تلاش نهاد‌های امنیتی و انتظامی در استان شاهد امنیت بسیار مطلوب هستیم و هیچگونه حادثه امنیتی مرتبط با مراسمات دهه اول محرم در استان نداشته ایم.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*