۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » البرز » عناوین اصلی » کرج
  • شناسه : 27420
  • ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
  • 411 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری ضاربان ماموران پلیس راهور البرز
دستگیری ضاربان ماموران پلیس راهور البرز

دستگیری ضاربان ماموران پلیس راهور البرز

کرج – آبرومند: رئیس پلیس البرز گفت: سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که جمعه شب ضمن هتاکی و ضرب و شتم ماموران پلیس راهور فردیس، یکی از آنان را با خودرو مصدوم کردند، دستگیر شدند. به گزارش خبرنگار ما – سردار عباسعلی محمدیان افزود: شب گذشته یکی از مأموران پلیس راهور فرماندهی انتظامی شهرستان […]

کرج – آبرومند: رئیس پلیس البرز گفت: سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که جمعه شب ضمن هتاکی و ضرب و شتم ماموران پلیس راهور فردیس، یکی از آنان را با خودرو مصدوم کردند، دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما – سردار عباسعلی محمدیان افزود: شب گذشته یکی از مأموران پلیس راهور فرماندهی انتظامی شهرستان فردیس در فلکه دوم شهر فردیس، یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ با سه سرنشین که اقدام به حرکات نمایشی و رعب و وحشت برای عابران و رانندگان می‌کرد را برای تذکر متوقف کرد.

وی اضافه کرد: راننده خودرو که به ظاهر وضعیت عادی نداشت از تذکر مأمور پلیس عصبانی شده و پس از به حرکت درآوردن خودرو، مأمور را زیر گرفته و صحنه را ترک می‌کند.

محمدیان خاطرنشان کرد: خودرو مذکور پس از حرکت در مسیری کوتاه پشت چراغ قرمز توقف کرده که مأمور حادثه دیده به همراه یکی از کارکنان وظیفه به منظور بررسی موضوع و جریمه کردن راننده به سمت خودرو حرکت کردند که در این هنگام راننده و ۲ نفر سرنشین آن از خودرو پیاده شده و شروع به هتاکی و ضرب و شتم مأموران کردند و به سرعت متواری شدند.

وی افزود: در این حادثه مأمور پلیس راهور از ناحیه پای چپ و مأمور وظیفه نیز از ناحیه سر و کتف آسیب دیدند که با حضور پرسنل کلانتری فردیس و عوامل اورژانس برای مداوا به نزدیکترین درمانگاه محل منتقل شدند.

فرمانده انتظامی البرز، وضعیت عمومی این ۲ مأمور آسیب دیده را خوب توصیف کرد و گفت: بلافاصله شناسایی و دستگیری مسببان این حادثه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان فردیس قرار گرفت و با بررسی جزئیات حادثه و شناسایی خودرو مذکور، راننده و ۲ همراه وی ساعت ۲ بامداد امروز دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

وی گفت: پرونده متهمان برای رسیدگی و اجرای حکم در اختیار مقام قضائی است.

فرمانده انتظامی استان البرز یادآور شد: برابر ماده ۶۰۷ قانون مجازات اسلامی هرگونه توهین، حمله و مقاومت که با علم و آگاهی نسبت به مأموران حین انجام وظیفه آنها به عمل آید، جرم محسوب می‌شود و در قانون مجازات مشخصی برای متخلفان پیش بینی شده است.

(منبع خبر: ایرنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*