۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1760
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۴
  • 121 بازدید
  • ارسال توسط :

دستگیری قاتل فراری در شهرستان پردیس

پردیس – رامین نیوز: گروه استانها- فرمانده انتظامی شهرستان پردیس سرهنگ مهیار رستگاری از دستگیری قاتل فراری در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز به نقل پایگاه خبری پلیس  سرهنگ مهیار رستگاری در این باره گفت: ماموران پلیس اگاهی شهرستان پردیس در پی اطلاع از سرقت مسلحانه و قتل و جرح عمدی […]

پردیس – رامین نیوز: گروه استانها- فرمانده انتظامی شهرستان پردیس سرهنگ مهیار رستگاری از دستگیری قاتل فراری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز به نقل پایگاه خبری پلیس  سرهنگ مهیار رستگاری در این باره گفت: ماموران پلیس اگاهی شهرستان پردیس در پی اطلاع از سرقت مسلحانه و قتل و جرح عمدی در یکی از شهرستانهای همجوارتلاش جهت پیدا کردن سرنخ هایی از قاتل با بکارگیری شگردهای خاص پلیسی، کارهای اطلاعاتی و شبانه روزی آغاز نمودند  ولی به دلیل اینکه قاتل ردپایی از خود به جای نگذاشته بود بی نتیجه ماند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران در ادامه بررسی ها روی این پرونده موفق شدند یک سری سرنخ ها و مدارکی از قاتل به نام “ه – ر” به دست آورند .

وی گفت: قاتل به نام “ه – ر” به طور غیر محسوس تحت مراقبت های شدید شبانه روزی قرار گرفت و با جمع آوری مدارک لازم و اخذ دستور قضایی  وی در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از روستاهای بومهن دستگیر شد .

این مسئول افزود:نامبرده با کمک نوچه های خود سعی در ایجاد  درگیری و اقدام به فرار داشت که با شلیک تیر هوایی مامورین با تدابیر لازم موفق شدند تا از فرار وی جلوگیری به عمل اورند.

سرهنگ رستگاری ادامه داد: در بازجویی های فنی و پلیسی از ” ه – ر”  وی  دلیل قتل را سرقت عنوان کرد.فرمانده انتظامی شهرستان پردیس در پایان گفت: در این خصوص، پرونده پس از تکمیل شدن به همراه قاتل جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*