۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 62793
  • ۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۰
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
دشمنان بدانند هر شیطنت آنان با پاسخ سخت سپاه مقتدر روبه رو خواهد بود
دشمنان بدانند هر شیطنت آنان با پاسخ سخت سپاه مقتدر روبه رو خواهد بود

دشمنان بدانند هر شیطنت آنان با پاسخ سخت سپاه مقتدر روبه رو خواهد بود

قرچک – آبرومند: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد شهرستان قرچک گفت: دشمنان نظام آرزوی ایران ناامن را به گور خواهند برد و این توطئه به آنان باز می گردد که حتی در کشور خود امنیت نخواهند داشت.   به گزارش خبرنگار آبرومند – سرهنگ پاسدار صمد سلطانی روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه‌های […]

قرچک – آبرومند: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ۱۵ خرداد شهرستان قرچک گفت: دشمنان نظام آرزوی ایران ناامن را به گور خواهند برد و این توطئه به آنان باز می گردد که حتی در کشور خود امنیت نخواهند داشت.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – سرهنگ پاسدار صمد سلطانی روز جمعه در سخنرانی پیش از خطبه‌های این هفته نماز جمعه قرچک که در هفته بسیج انجام شد اظهار داشت: امروز دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه سپاه پاسداران خار چشم معاندین و دشمنان ایران اسلامی شده چرا که به خوبی می‌دانند با این اقتدار نمی‌تواند هیچ آسیبی به این نظام الهی وارد کنند.

 

وی افزود: دشمنان قسم خورده نظام و برخی از فریب‌خوردگان که تصور می‌کنند اقتدار ایران اسلامی خدشه دار شده باید بدانند و انقلاب اسلامی تا پیروزی نهایی و شکست استکبار جهانی پیش خواهد رفت.

 

وی تأکید کرد: دستاوردهای موشکی، دفاعی و نظامی ما امروز دشمنان را خیره کرده و سپاه پاسداران کابوس رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار شده است، دشمنان بدانند هر شیطنت آنان با پاسخ سخت سپاه مقتدر روبه رو خواهد بود.

 

سلطانی تصریح کرد: امروز موشک قاره پیمای قائم ۱۰۰، لرزه بر پیکر دشمن متخاصم انداخته است، استکبار جهانی بداند حتی در خاک ایالت متحده نیز در آمان نخواهد بود و چشمان تیزبین سربازان گمنام امام زمان و سپاه پاسداران در لحظه در حال رصد آنان است.

 

فرمانده سپاه ۱۵ خرداد قرچک افزود: دشمن هیچ کجا امنیت ندارد و هر کس بخواهد امنیت ایران را به خطر اندازد، در اصل امنیت خود را با مخاطره جدی مواجه کرده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*